Peticija za prenos ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
massa
Posts: 81
Joined: 07 Jun 2009, 22:28

Ma nemojte zakljucavati,znam da bidnem naporan,al
neka ovako da se jadamo jedni drugima!!! :woohoo:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="elSaik"]
Predlažem da se tema zaključa i da se otključa tek kada bude obavijesti od strane fakulteta, sa potpisom jednog i jedinog nam Bokija Lepog.
[/quote]

Onda bi na ostalim temama na forumu bio dernek, jer bi se ova diskusija oko prenosa razgranala brzinom svjetlosti.  :d055:
[/quote]

If you say so...

@massa - ma ne mislih pri pisanju posta na tebe, već na činjenicu da svako malo neko nešto "čuje" ili "vidi". Ode osoba poslije 4 mjeseca na fakultet prvi put i vidi list papira na kojem nešto yebeno piše, a koji stoji tu tri mjeseca i pusti priču da je to "novo, jer do sada nije vidio". Smiješno.
Robben
Posts: 11
Joined: 29 Aug 2009, 20:49

Pa dobro ljudi, hocel ko reci pravu informaciju??  Vise mi je pun kufer... Jedni kazu ovako, drugi onako... Evo upravo sam zvao studentsku i kaze mi ona da se po pravilniku fakulteta mogu prenijet 54 boda, odnosno samo 1 ispit, i da je to za sada tacno...
Neka neko kaze ispravnu informaciju sto se tice toga, a ne ovako.. Mozda je ovako, mozda je onako....
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="Robben"]
Pa dobro ljudi, hocel ko reci pravu informaciju?? 
[/quote]

Prvo procitaj ovih devet strana sto su ljudi pisali, pa onda dodji i opet pitaj.
Robben
Posts: 11
Joined: 29 Aug 2009, 20:49

[quote="Dama Pikova"]
[quote="Robben"]
Pa dobro ljudi, hocel ko reci pravu informaciju?? 
[/quote]

Prvo procitaj ovih devet strana sto su ljudi pisali, pa onda dodji i opet pitaj.
[/quote]

Procitao sam ja svih 9 stranica, ne brini se o tome...  ;)
Samo koliko vidim ovdje, nista nije sigurno... Neko se ozbiljno poigrava sa masom, samo to mogu reci... 
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="Robben"]
[quote="Dama Pikova"]
[quote="Robben"]
Pa dobro ljudi, hocel ko reci pravu informaciju?? 
[/quote]

Prvo procitaj ovih devet strana sto su ljudi pisali, pa onda dodji i opet pitaj.
[/quote]

Procitao sam ja svih 9 stranica, ne brini se o tome...  ;)
Samo koliko vidim ovdje, nista nije sigurno... Neko se ozbiljno poigrava sa masom, samo to mogu reci...   
[/quote]

Imenuj ti tog "nekog" lijepo, a ako ti je sve jasno, sto se pravis glup pa postavljas opet isto pitanje  :mig:
goggo
Posts: 34
Joined: 29 Aug 2009, 13:18

[quote="Robben"]
Pa dobro ljudi, hocel ko reci pravu informaciju??  Vise mi je pun kufer... Jedni kazu ovako, drugi onako... Evo upravo sam zvao studentsku i kaze mi ona da se po pravilniku fakulteta mogu prenijet 54 boda, odnosno samo 1 ispit, i da je to za sada tacno...
Neka neko kaze ispravnu informaciju sto se tice toga, a ne ovako.. Mozda je ovako, mozda je onako....
[/quote]

I ja sam zvao studentsku i dobio sam istu informaciju, a stoji i obavjestenje na oglasnoj ploci tamo kod kantine. Na pitanje studentskoj sta je sa prethodnim obavjestenjem, odgovorili su kao da na tom obavjestenju nema potpisa dekana, tj. da ne vrijedi. Sto znaci drugovi moji da se moze ipak prenijeti samo jedan ispit.

Ovo stvarno nije normalno, da su nam to rekli u ovo doba prosle godine, ja bih rekao u redu, ali sada, to stvarno nije normalno. A i postavlja se pitanje zasto je prethodna godina mogla prenijeti? Izgleda da ce opet uglavnom babini sinovi upisati cetvrtu jer ce im babo srediti ispit za uslov :@

Ja kazem da ovo ovako ne moze i da se zaista treba dici, ja necu da budem onaj koji suti i trpi. Kakva peticija, kakvi bakraci, ove guzonje na faxu izgleda samo silom se moze ubijediti!!!
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Da ova tema ne bi postala kontraproduktivna, a s obzirom da smo peticiju davno potpisali, neki jesu, neki nisu, temu zakljucavam do daljnjeg. Za informacije oko prenosa ispita, ukidanje rokova i ostalo vezano za uslov i iducu skolsku godinu se obratite USP ili studentskoj. Ako oni ne znaju nista novo i stoje pri posljednjim informacijama, onda ne mozete od nas ocekivati da znamo vise.

Zvanicnu obavjest o prenosu ispita i rokovima za narednu skolsku godinu kada objave s potpisom i pecatom dekana, objavit cemo na forumu i informisati clanove.
Last edited by Dama Pikova on 14 Sep 2009, 13:18, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”