NOVI PROFESORI i asistenti

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
TZ_lawyer
Posts: 8
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

NOVI PROFESORI i asistenti

Post by TZ_lawyer »

Na fakultetu se intenzivno prica o kadrovskim promjenama, pa evo prilike da sve te informacije razmjenimo. Ja znam da nam se vraca prof.Jasminka Gradascevic Sijercic na Radno i soc.pravo. Isto tako sam cuo da ce biti promjena na PRIVREDI i GPP kad su u pitanju profesori, dok je takodje primljeno i 5 novih asistentica.

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by sentinel »

Pa to je valjda uslijed zatvaranja sarajevskog odsijeka pravnog fakulteta u Tuzli.
Nemam pojma tko su i kakvi su ti profesori, valjda nisu losi.

almira kurtic
Posts: 15
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:20 am

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by almira kurtic »

evo i ja znam da je primljeno novih asistenata,samo jos nisu rasporedjeni po predmetima,a cula sam da prof.radnog i socijalnog ostaje ,Ivo Rozic,usput grozan prof, i predavac,a za ostale neznam.

dino.delic
Posts: 17
Joined: Sat Sep 26, 2009 10:22 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by dino.delic »

kolega na pvom odgovoru je u pravu treba da dođe ta profesorica isto tako treba da bude još 1 god enes na obligacijama a možda i ove godine ode i dođe neko 2 sa sarajevskog, isto tako sa građanskog materijalnog a i procesnog(ne zna se još definitivno) treba da ide mulabdić a treba da dođe neki strog profesor sa malom prolaznošću neki sa početnim slovom imena N. iSTO TAKO ISTINITA JE PRIČA A I BILO JE NA MEDIJIMA DNEVNIK TK OD KAKO JE SALTAGA LETIO I OD KAK JE KRENILA ISTRAGA PROTIV PROF. SA SARAJEVSKOG DEKAN JE POSTAO bORISLAV PEROVIĆ I NAPRAVIO JE DOGOVOR SA hAJROM DA SE ZATVORI ODSIJEK SARAJEVSKOG PRAVA U TUZLI A DA TUZLANSKI PR. FAKS PRIMI ODREĐENI BR. ASIS. I PROF. SA SARAJEVA I UISTINU ZATVOREN JE TAJ ODSIJEK U TUZLI TAKO DA ĆE DOĆ NOVE PROFE I ASIS.

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Dino »

Jos nam i to treba....

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by BOMBONCIC »

I ja sam cula da prof.Mulabdic ide...Ali takodje samo cula da ako ostane rekao je da ce ovima na drugoj god. biti gore jer je sada izdao knjigu...Sve u svemu,veseloooo :woohoo: :woohoo:

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by veliki_vezir »

[quote="BOMBONCIC"]
I ja sam cula da prof.Mulabdic ide...Ali takodje samo cula da ako ostane rekao je da ce ovima na drugoj god. biti gore jer je sada izdao knjigu...Sve u svemu,veseloooo :woohoo: :woohoo:
[/quote]

pa,bolje ako je izdo knjigu.Ja sam učio iz 100 izvora.Te knjiga od one dvojice,skripta,zakon,kupusara sa predavanja.Čovjek se izgubi.Sad će biti sve na jednom mjestu

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Mery »

ljudi ja sam cula da mozda trnka nece predavati vise ustavno?
jesu li to samo tracevi ili ima istine?

vedranah
Posts: 2
Joined: Fri Oct 02, 2009 9:02 am

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by vedranah »

to su tracevi 100 %, nema nista od toga da Trnka ide, ne nadajte se djaba  :d055: :)))) ne da se on tako lako ko ovi ostali  levati  :d045:  :d045:

ada
Posts: 22
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:56 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by ada »

Nisu uopce zatvorili odjeljenje PFSA u TZ,nego je novi dekan Borislav Petrovic sklopio nekakav ugovor o suradnji sa Hajrom,tako da ce pojedini profesori iz SA predavati.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”