PFTZ: Politički sistemi

Još malo pa diploma...
Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by Nefertiti »

Ove godine ili se nesto desilo profesorima ili studentima uglavnom rijetko da se ista polaze, pa makar to bili izborni ili glupavi predmeti koje su prethodne generacije polagale samo pojavivsi se.

Shmizla
Posts: 122
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:43 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by Shmizla »

ne bih rekla da je do studenata ili profesora,prije do asistenata kao posrednika...jer svaki od njih ima svoje zahtjeve,koji su kod svih razliciti..ni prosle godine nije bilo lagano,ali se moglo fino nauciti i poloziti..a vidim sad nekakva zavucena pitanja...

Marx
Posts: 63
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:22 am

Odg: Politicki sistemi

Post by Marx »

naravno, i mislio sam na ass, a ne na prof.  :)

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Politicki sistemi

Post by veliki_vezir »

asistentica je toliki stručnjak da "zna" sastavit test.Da li koristi knjigu prilikom sastavljanja istog,samo ona i Uzvišeni znaju.Uostalom,na vježbama smo vidili o kakvom "Ekspertu" političkih sistema se radi.Onako,slatko čeljade,samo,ima manu.Previše krupan glas za djevojku.

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by Nefertiti »

Skoro sam uvjerena da prof. sastavlja test, na pocetku testa pise njegovo ime i prezime

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by BOMBONCIC »

[quote="Nefertiti"]
Skoro sam uvjerena da prof. sastavlja test, na pocetku testa pise njegovo ime i prezime
[/quote]

Joj ja sam cula razne verzije po fakultetu ko sastavlja taj test,od profesora preko asistentice pa cak do Bakirove(Magazin 60 min) zene koja valjda radi na PF u Sa.Kriminalistika,politicki i evropsko dosli su malte ne na rang ustavnog za polozit... :dunno:

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by Nefertiti »

Da, mislim da je tacno da test stize iz sarajeva ne vjerujem da bi nasoj novoj ass povjerio da daje svoj test ali eto. Za evropsko mi se cini da otkrivam lozinku, valjda se treba pisati onako ko na medjunarodnom, pisati toliko da nema vremena procitati, Ako padnem ovaj rok moram isprobati.

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Politicki sistemi

Post by veliki_vezir »

Dajte ljudi,Nijaz sigurno nema pojma ni kad su naši rokovi.Čovjek neće indexe da potpiše nego vozač štembilja.Na testu može napisat i ime moje nene,šta vam je.Nego,ova se asistentica malo diže ali,bit će brzo spuštena na zemlju.

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by BOMBONCIC »

[quote="veliki_vezir"]
Dajte ljudi,Nijaz sigurno nema pojma ni kad su naši rokovi.Čovjek neće indexe da potpiše nego vozač štembilja.Na testu može napisat i ime moje nene,šta vam je.Nego,ova se asistentica malo diže ali,bit će brzo spuštena na zemlju.
[/quote]

Na koji nacin ce bit spustena?:D

don
Posts: 52
Joined: Fri Jul 03, 2009 12:14 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by don »

[quote="BOMBONCIC"]
[quote="veliki_vezir"]
Dajte ljudi,Nijaz sigurno nema pojma ni kad su naši rokovi.Čovjek neće indexe da potpiše nego vozač štembilja.Na testu može napisat i ime moje nene,šta vam je.Nego,ova se asistentica malo diže ali,bit će brzo spuštena na zemlju.
[/quote]

Na koji nacin ce bit spustena?:D
[/quote]


ahahahahahahahahahhaahahahah......ma podapecemo joj nesto pod noge...nek i ona padne...da vidi kakav je to osjecaj...  :f010:

Post Reply

Return to “Treća godina”