PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
cokolada1
Posts: 12
Joined: Wed Jun 10, 2015 4:23 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by cokolada1 »

Kolege izgleda da cemo i mi cekati do novembra :S


hamza shore
Posts: 101
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:54 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by hamza shore »

Kada je odluka konacna?

cokolada1
Posts: 12
Joined: Wed Jun 10, 2015 4:23 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by cokolada1 »

Vjerovatno je rok za zalbu 3 dana, konacna lista, pa upis.

cokolada1
Posts: 12
Joined: Wed Jun 10, 2015 4:23 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by cokolada1 »

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/category/ii- ... vjestenja/

Konacna lista i vazno obavjestenje!

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by SABINI »

hvala kolega,da li ponovo zahtjev predajemo za drugu katedru,obzirom da nisam primljena i da je katedra na koju sam aplicirala ispunjena?? Po ovom obavjestenju,izgleda opet cemo cekati rang listu,jer ovo nije konacno,kad je pravno-ekonomska neispunjena,iopet je pod upitnikom da li cemo biti primljeni ;(

cokolada1
Posts: 12
Joined: Wed Jun 10, 2015 4:23 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by cokolada1 »

[quote="SABINI"]
hvala kolega,da li ponovo zahtjev predajemo za drugu katedru,obzirom da nisam primljena i da je katedra na koju sam aplicirala ispunjena?? Po ovom obavjestenju,izgleda opet cemo cekati rang listu,jer ovo nije konacno,kad je pravno-ekonomska neispunjena,iopet je pod upitnikom da li cemo biti primljeni ;(
[/quote] Kolegice, ja iskreno ne znam nista vise osim ovog sto je napisano. Najbolje ti je otici licno u studentsku i oni ce ti pruziti potrebna obavjestenja, s tim da ja mislim da nece biti nove rang liste, vec da ce kako je naznaceno, biti primljeni studenti sve dok se ne ispuni kvota. Sad da li ce se studenti primati s obzirom na azurnost u javljanju ili opet s obzirom na prosjek to ne znam. U svakom slucaju  na npr. teorijskopravnom smjeru uopste nema aplikanata na DL studiju tako da je to u startu slobodnih 19 mjesta, a slijedom toga i na pravnohistorijskom smjeru itd. Iskreno vjerujem da ima mjesta za sve one koji nisu primljeni. Sretno!

hamza shore
Posts: 101
Joined: Thu Mar 10, 2011 5:54 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by hamza shore »

Kada ce biti ptomocija diploma,da li neko zna?Gdje nabaviti literaturu za maloljetnicko prestupnistvo?


cokolada1
Posts: 12
Joined: Wed Jun 10, 2015 4:23 pm

Re: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by cokolada1 »

Kad pocinju predavanja?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”