PFSA: Kolektivno radno pravo - izborni predmet

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
majdychuy
Posts: 76
Joined: 01 Apr 2010, 15:20

Zar nije bila sala i tvoje pitanje ? :|
Ako si stvarna ozbiljna , odgovor je da ucis samo materiju poslije I parcijale, jer si prethodno gradivo i polozila, zato valjda i sluzi parcijala, da nam olaksa, stvarno mi nije jasno kako to ne znas? Jel nikad nisi izlazila parcijalu na Pravnom fakultetu ili?
FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 11:16

Moje pitanje nije bilo sala i ne vidim zasto takvo pitanje ne bih postavila jer je osnovano. Uostalom,za tu namjenu je ovaj forum i napravljen. Prosle godine se cijela materija kolegice,polagala ili pretprosle,nisam sigurna. Tu informaciju sam dobila od prethodnih generacija tako da Vasa ironija i cinizam je bio apsolutno bespotreban u cijeloj ovoj prici. Ili ste mogli odgovoriti ili izignorisati moje pitanje,a ne da ulazimo u bilo kakvu raspravu!

I ne,kolegice,nisam nikada izlazila parcijale na Pravnom fakultetu nego sam dosla do 4.godine cistom igrom slucaja polagavsi na Arhitektonskom fakultetu.
majdychuy
Posts: 76
Joined: 01 Apr 2010, 15:20

Moze se zavrsiti fakultet i bez parcijala, zato vas to i pitam. Nista, ne morate se zahvaljivati kolegice sto sam vam pomogla s odgovorom. Bar sad znate kad se polozi iz bilo kojeg predmeta parcijala, oslobodjeni ste tog dijela , tako je po bolonji u suprotnom imate se pravo zaliti. Pozz i sretno s parcijalama ;)
FuGiTiVe
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 11:16

:d055:
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Ako smijem pitati, sta se uci za drugu parcijalu.
ELKICA
Posts: 44
Joined: 25 Mar 2010, 19:50

Zna li neko od kolega mozda , ko donosi odluku o stupanju u strajk ? Unaprijed zahvaljuljem :-)
@lleee
Posts: 61
Joined: 04 Feb 2010, 14:39

sindikat jedini se moze pojaviti kao organizator i incijator strajka, tj. pravo na organizovanje strajka je pravo sindikata , a pravo na ucesce u strajku je pravo radnika. Eto ja mislim da je to odgovor :D
ELKICA
Posts: 44
Joined: 25 Mar 2010, 19:50

Hvalla puno na odgovoru :))
Sellary
Posts: 7
Joined: 18 Jan 2015, 13:14

Najnoviji Zakon o radu Federacije BiH usvojen neki dan...

Primjetil ko kakve novine ?
Post Reply

Return to “IV godina”