PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
kp500
Posts: 615
Joined: 07 Jan 2010, 21:16

Zna li neko studenata Kukan Nedim?
nejrra
Posts: 19
Joined: 11 Oct 2010, 12:22

Jel mi moze neko reci koje ispite sa 4 godine vezu Obligacije II?
jerry
Posts: 194
Joined: 04 Oct 2011, 23:37

Za koje predmetu se vezane Obligacije - posebni dio ?
gija
Posts: 77
Joined: 14 Jan 2011, 22:38

Kad je ovjera godine za vanredne?
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

imam jedno pitanje mozda nije mjesto ovdje al sta cu da ne pocinjem novu temu.. naime promijenila sam prezime u aprilu da li trebam sta dostavljati studentskoj pa da promijene podatke ( nemojte samo reci da moram novi index kupovati i ponovo ocjene upisivati )  ;(
gija
Posts: 77
Joined: 14 Jan 2011, 22:38

[quote="Diesel"]
imam jedno pitanje mozda nije mjesto ovdje al sta cu da ne pocinjem novu temu.. naime promijenila sam prezime u aprilu da li trebam sta dostavljati studentskoj pa da promijene podatke ( nemojte samo reci da moram novi index kupovati i ponovo ocjene upisivati )  ;(
[/quote]

Kolegice, trebaš napisati zahtjev za promjenu prezimena i priložiti vjenčani list. U indeksu će ti samo prekrižiti staro prezime i napisati novo. I napomeni ih da ti isprave podatke na isss-u.
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

oooo super hvala velika pozz
Lady_S
Posts: 274
Joined: 02 Sep 2013, 23:11

Ima li neko od kolega da je prosle godine imao izborni - Pravna klinika iz obligacionog prava, da prenese iskustva u vezi ispita i eventualno ako ima neki ugovor ili tuzbu da posalje. Unaprijed hvala!
studentisimo
Posts: 9
Joined: 02 Sep 2014, 11:53

[quote="Lady_S date=1434363015"]
Ima li neko od kolega da je prosle godine imao izborni - Pravna klinika iz obligacionog prava, da prenese iskustva u vezi ispita i eventualno ako ima neki ugovor ili tuzbu da posalje. Unaprijed hvala!
[/quote]

Imas koliko hoces primjera na https://advokat-prnjavorac.com pod sudska praksa imas:

Obligaciono pravo - Opći dio

Obligaciono pravo - Naknada štete

Obligaciono pravo - Ugovori
Praetor
Posts: 60
Joined: 21 Jun 2010, 15:34

Potreban mi je kolegijalni, prijateljski savjet u vezi sa strategijom polaganja ispita na IV godini. Naime, ja nisam položio posebni dio obligacionog prava i EU sa treće godine. Naravno, sa IV godine nisam ništa položio. Ono što me zanima jeste da mi neko od ljubaznih kolega, ako je moguće u pp, predloži strategiju kako do juna, eventualno septembra 2016. godine završim fakultet.

Hvala unaprijed. :D
Post Reply

Return to “IV godina”