PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nerkeza
Posts: 23
Joined: Wed Nov 05, 2014 7:14 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by nerkeza »

15.4. u 8h sala prve godine

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Navodno je rečeno,kažem navodno,dekan da je rekao po Jahiću,prodekan da će vidjeti sa profesorom,ovo navodno,zato što slažu dok se okreneš,zvanično nema ništa bar ja nisam vidio,i kud je dao samo jedan termin i to u zoru da nas većina ne može doći...Izvini ti ono najčešće znaš pitanja iz teorije,znaš li možda sada,vidim rezultate,3 prošlo a 5 palo,Nerkeza..

bianconero
Posts: 133
Joined: Fri Jun 29, 2012 2:48 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by bianconero »

je li profesor govorio ista za parcijalu jutros? dokle je dosao sa gradivom? je li dao pitanja iz javnih prihoda?

hvala unaprijed

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by kp500 »

U-tom-obavještenju-stoji-Prva-semestralna-provjera-znanja.Pa-mislim-da-to-znaci-da-je-15.04-parcijala

nerkeza
Posts: 23
Joined: Wed Nov 05, 2014 7:14 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by nerkeza »

Nisam izlazila na ispit iz Teorije prava

maki21
Posts: 130
Joined: Mon Dec 12, 2011 5:08 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by maki21 »

15.04. Je prava semestralna provera znanja,a ne aprilski rok, informaciju sam dobila od prof.Djonalagica,on nema nikakve veze sa starim sistem i staru bolonju i vezan je za ovaj semestar i ljude koje sad slusaju,tako mi je rekao.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

A kako piše i za stari sistem i za taj I ciklus,valjda st,bolonja,kako si kontaktirala sa njim????

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by kp500 »

OBAVJEST

Prva semestralna provjera iz predmeta Finansije i finansijsko pravo kod Prof. dr. Dženana Đonlagića održat će se 15.04.2015. godine sa početkom u 08:00 sati u Sali I godine
Nigdje-ne-piše-stari-sistem.A-prvi-ciklus-studija-je-dodiplomski-studij-ne-stara-bolonja.Dakle,ovo-je-za-parcijalu.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Prof. dr Dženan Đonlagić
FINANSIJE I FINANSIJSKO PRAVO
15.04.2015 u 08:00 Sala I godine
-A ovo piše u St.sistemu i u st.Bolonji,pa ko koga ovdje?Nešto opet mute ovi naši,i onaj sa IV,Mostarac ukino sve termine što je dao i upis ocjene što je trebalo danas biti kada i ispit..

maki21
Posts: 130
Joined: Mon Dec 12, 2011 5:08 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by maki21 »

Greska licno sam bila u dekanat kad su zvali da studensku da skinu sa web-a i ja sam vas obavjestila da ne biste dolazili 15.04 ne moramo sad da zatrpavamo temu sa kom.

Post Reply

Return to “III godina”