PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
law
Posts: 513
Joined: Fri Oct 30, 2009 12:31 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by law »

Jeste kod Hilde :) Znam, napravili su cirkus malo je reci sa tri predmeta i nedostatkom profesora... Prepali bi se oni da ovo dodje vise do medija

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Ma boli ih briga,ja sam im obećao da idu u medije kao što su i za produženje roka,gdje je rečeno da nisu htjeli iako su obećali da daju svoje mišljenje..Samo postaju gori,dok ne pukne nekom film,pa će boro vidjet kako se akademski razgovara kad te pokušava preveslati...Eto sad i na obligacijama imamo 2 profesora,asistentica nije više asistent već docent,i kako će nas sad'podijeliti'il kad ko stigne da ispituje..

bianconero
Posts: 133
Joined: Fri Jun 29, 2012 2:48 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by bianconero »

Ako se dobro sjecam knjiga je 12km u Indigu pored Skenderije

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

Ma u oglasima možeš naći za 5 km,nije to problem,rekao sam,već što se ne zna ko,kad,po čemu.....sad tek pomalo se radi izgleda da djonlagić bude i starom sistemu..jer i on do prije 20 dana je tvrdio da ne zna ko će nama biti...

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by Nejra4 »

Vi možete do sutra ovdje pisati, biti nezadovoljni, ići kod dekana, prodekana, profesora i ništa nećete postići. Ako vam je već tolika zbrka oko ovog predmeta, pa idite u medije, odmah danas, dovedite inspekciju, ministra.. Mislim, svi smo mi isti kad su u pitanju ove neke nepravde koje se dešavaju, ovako pišemo, pišemo i ništa ne poduzimamo i tako vam se nikad ništa neće promijeniti.


Mene, koja ne polažem ovaj predmet, ste uspjeli zbuniti s tim ''rekao prodekan ovo, rekao profesor ono..'', a kamoli da vi više ne znate kome da vjerujete kad napiše nešto.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by vuk usamljeni »

sve što sa ja rekao je tačno,koja inspekcija,ja prijavio druge stvari pa zamal ja ne po....,kad je sve uvezano...

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by shitz »

Kolegice Nejra aposlutno nije tačno da se ništa neće promijeniti ako odemo kod prodekana ili dekana, ali ne u slučaju da nas ode 5 nego ako odemo svi koji imamo problem. Ali svi neće da odu, nego piskaraju iza nickova, jer javno ne žele da se eksponiraju. Tako da ako odlučimo i da izađemo pred medije to će opet biti "spala knjiga na dva slova" Tako da ja znam da ću otići, sama ako treba, i porazgovarati i uraditi šta mogu jer ne želim samo sjediti i ne uraditi ništa.

Azrass
Posts: 21
Joined: Thu Dec 15, 2011 2:09 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by Azrass »

Pitala sam prodekana za ispit u srijedu. Rekao je da je doslo do odredjenih promjena vezano za ovaj predmet i da se nada da ce se
detaljnije informacije pojaviti u narednih 7 do 10 dana.

Znaci preostaje cekanje, sreca pa nije vezani predmet.

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by Nejra4 »

[member=11446]mizbiz[/member]: pa da, o tome ja govorim, nikad svi neće otići.

bianconero
Posts: 133
Joined: Fri Jun 29, 2012 2:48 pm

PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Post by bianconero »

Do koje lekcije je prof. stigao?

Post Reply

Return to “III godina”