PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Takođe se zahvaljujem, super :)

nadza
Posts: 15
Joined: Thu Oct 23, 2014 10:01 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by nadza »

HVALA VAMA  koji ste direktno  ucestvovali u ovome,i omogucili nam nastavak studija po starom rezimu, ali i svim kolegama i kolegicama koji su dali podrsku ovoj peticiji!!! :bravo:

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Aida_ida »

[quote="Harun2"]
Sa 25 glasova ZA , 2 glasa protiv i sa jednim suzdrzanim zakon za produzenje roka studiranja je usvojen po hitnom postupku..
[/quote]


:biggrinlove:  :d055:

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

Ima li ovo crno na bjelo gdje ... nema ni u medijima informacija nikakvih

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Joj,uvijek negativna!!!Uđi u sl.stranicu Skupštine Parlament KS,ima dnevni red i dole za svaku tačku koja je bila,recim Budžet,piše usvojeno,pa za ovo naše usvojeno,za neko piše raspravljano,ima sve..


marokanac
Posts: 20
Joined: Wed Dec 14, 2011 1:55 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marokanac »

Procitah negdje da osim sto je prooduzen rok za studiranje do 2018,odredjuje i cijena izlaska na ispite??? Hmmm

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Aida_ida »

Mi vec placamo skolarinu ,to vjerujem nema veze sa nama.

Harun2
Posts: 30
Joined: Thu Jan 15, 2015 9:40 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Harun2 »

Mi vec placamo školarinu,na pocetku godine 100KM,po ne položenom ispitu,samo što se na nekim fakultetima ne placa ni to .Nigdje u izmjeni zakona se ne spominje placanje.Izmjenjeni su samo calnovi koji se odnose na produženje roka do 2018,mislim da je clan 72.

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by shitz »

Kolega Harun2 hvala na informacijama i na uloženom trudu. Meni jako puno znači produžetak ovoga roka i neizmjerno sam zahvalna osobama koje su zaslužne za realizaciju.
Jučer sam od prodekana za nastavu dobila odgovor, postavila sam pitanje u vezi neodržavanja ispita iz jednog predmeta i konfuzije koja je počela u septembru 2014-te, pa mi je odgovorio slijedeće-ali naravno da nije odgovorio na pitanja koja sam postavila:
" Što se tiče rokova i ovdje će doći do promjene jer je za stari režim usvojena odluka o produžavanju roka za diplomiranje"

To bi izgleda značilo da na našem faksu već planiraju svakakve izmjene, osim toga što je rok produžen do 2018.-te godine, i čisto sumnjam da će išta od toga ići u korist studenata.
E sada, hoćemo li opet pustiti da nas vuku za nas kao i do sada ili ćemo se napokon opametiti pa nešto i poduzeti?

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”