PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Nazovi studentsku službu pa vidi,ako osjetiš da su oni mladi kao neznaju,traži  nek pitaju šeficu.Mada od studentske službe nema u zadnje vrijeme nikakve koristi.Prije davno se moglo,ja sam to radio,pa valjda nije moglo.onda sam negdje slučajno čuo da kao neku molbu ili zahtjev napišeš.To sve nije sigurno pitaj ih odmah danas,a ako ništa piši prodekanu,objasni mu situaciu,dobar je čovjek,ako ikako mogne izaće ti u susret i razgovarati sa studentskom.Znači nekad sigurno je moglo,sad ne znam proceduru,nisam se sjetio da pitam mada i meni to odgovara,evo kad ti pišem jer krečem za Sarajevo baš samo zbog prijava.Nemoj se ustručavati ih zvati i eventualno prodekanu pisati,al to sve odradi rano ujutro.Sretno,ako imadnem vremena i stugnem možda i ja pitam,ne garantujem da ču,al ako ikako stignem pitaču i javiti..al ne čekaj na mene,ko zna kad ču ja se vratiti.

duga
Posts: 37
Joined: Fri Mar 05, 2010 2:54 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by duga »

Hvala ti.  Vec vidim da od toga nece biti nista....

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by blondy »

Ja sam ih nedavno pitala i rekli su mi da mogu poštom poslati  :d055:

duga
Posts: 37
Joined: Fri Mar 05, 2010 2:54 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by duga »

Samo mi reci jesi li prilozila neku molbu, ili samo da posaljem prijave u koverti? Jos nije kasno da posaljem :)

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by blondy »

Ne,ne treba molba,bar mi nisu spomenuli to.
Adresirala na studentsku,preporučeno.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Molio bi sve kolege i kolegice da odu na podforum'rok za zavtšetak studija'stare bolonje' kod kolege eborga,molim vas za naše dobro,malo pogledajte,isčitajte inicijative sa negove strane i naše da se udružimo..uđite pa vidite sve,da sad ne objašnjavam ovdje,ko žeil da nešto riješimo u našu korist nek ide tamo,opet molim,da jednom budemo jedinstveni.Hvala.

mmarijana
Posts: 146
Joined: Thu Jan 24, 2013 7:56 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by mmarijana »

Pzdrav! Ima li neko od kolega raspolozen da mi napise iz cega spremati ispite sa cetvrte godine......(sve ispite)? Odnosno, koje predmete spremati po knjizi i kojoj knjizi, a koje po skripti i gdje nabaviti skriptu? :-)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ima li iko da mi kaže jednu informaciju... Interesuje me kako se plaća obnova, stari sistem, apsolvent, znači treći put upisujerm četvrtu godinu, jel se plaća 100km po nepoloženom ispitu, znam da prošle godine nisam ništa platila pošto mi je počeo teći apolsventski staž?Ako ima neko da mi objasni...

dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by dulcinella »

Placa se 100 KM po nepolozenom ispitu, a ako nemas cistu 3. godinu i nijedan polozen sa 4. godine, onda placas 800 KM. A za slucaj da nemas cistu trecu, a da imas nesto polozeno sa cetvrte, ne znam, to i mene zanima pa ako ima neko od kolega da nam odgovori?

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Hvala ti, tako sam i mislila, a to ti zna recimo neko od moderatora, a najsigurnije ti je studentsku nazvat dok jos rade jer niko ti ne zna rec 100 posto sigurno.

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”