PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="aidaim"]
Možete li otvoriti temu šta sve treba kad se položi zadnji ispit da svi znamo 100 posto sigurno koja je procedura, da ne raspitujemo ljude okolo, sigurna sam da to sve zanima...Hvala.
[/quote]

Položen zadnji ispit - šta dalje?
http://studomat.ba/forum/http://studoma ... ic.php?t=1

:d025:

mayo
Posts: 23
Joined: Fri Jan 27, 2012 1:14 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by mayo »

Pozdrav kolege, zna li iko informaciju sta je sa terminom za Radno pravo, da li je bio ispit u utorak i da li i dalje ostaje na snazi rezim 03.06-18.03. ili se ti rokovi pomijeraju za 7 dana u skladu sa odlukom dekana?vidio sam da je profesor Dedic , poslije objavljivanja odluke, i dalje zadrzao ovaj raspored rokova, pa me to buni, Ako moze neko da mi da pecizna informacije, trenutno nisam u Sa, pa ne mogu da skoknem do faxa. Hvala.

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Kaktus »

Kolega ispit je odrzan u utorak na studentskoj su rekli da ce biti odrzan i 10.6 vidjet cemo hoce li se desiti to..ako se ne desi otici cemo kod dekana i zaliti se jer moraju postovat odluku..valjda ima neko visi od njih i valjda nekad trebaju postovati neku hijerarhiju..posto ocito niko nista ne postuje nego radi svako sta mu je volja..uglavnom mi koji nismo bili u Sa cemo doci 10.6 u 16 na ispit pa cemo vidjet hoce li se pojavit..ako ne onda cemo skontat sta dalje..samo naravno trebamo bar nekad biti solidarni..a ne da 2-3 vuce za sve..nadam se da sam ti pomogla bar malo..:)

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by shitz »

Kolegice Kaktus 100% ste u pravu. Ja sam jučer uputila e-mail prodekanu i dekanu i pitala da li je moguće da se uvede neki red i objavi spisak sa novim terminima održavanja ispita. Također sam napisala da sva obavještenja i nisu objavljena na portalu faxa, i da ima ispita sa III godine za koje još nisu objavljeni apsolventski, majski, rok (KPP, MJP) za Finansije i ne znam kada je bio ispit 29.05 ili 05.06. jer su bila dva obavještenja. Prodekan si nije baš dao truda, samo je konstatovao u jednoj rečenici da, koliko on zna, većina obavješetnja je stavljena na web stranicu i to je sve. Cirkus živi :( Bolje organizirana je Mala škola mog šestogodišnjeg sina od ovog našeg faxa.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Molim vas zna li ko od kad do kad je prijava ispita za septembar starom sistemu, znam da nije jos pocela ali da ipak znam?

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by blondy »

Mislim da sam prije negdje pročitala da je prijava negdje od 10.06. možda do 10.07.;ali se nadam da će duže bit jer ja tek 15.07. mogu prijavit  :zamisljen:

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ma to je u julu sigurno, vjerovatno će stojat sanduicici dok ne prodju ispitni rokovi, ali reko da pitam za svaki slucaj, hvala ti na info.

konjic
Posts: 38
Joined: Thu Feb 14, 2013 10:31 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by konjic »

1.6.-10.7.    Rok prijave ispita za septembar :)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Hvala ti puno!!

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”