PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Coco Chanel
Posts: 208
Joined: 02 Feb 2010, 15:44

[quote="Amra1507"]
Da li ce se moci na rim izaci samo na drugi rok sada u junu tj.da li ce moci izaci oni koji ne izadju na prvi rok izaci na drugi rok...
[/quote]

Naravno da možete. :)
DeeDee
Posts: 122
Joined: 27 Jun 2011, 13:38

Zna li iko hoce li rim ostati u prvobitnom terminu, ili ce se ipak pomjeriti za 7 dana kako je i odluceno? Posto je profesor navodno rekao da ne zna nista do cetvrtka (danas)..
njahh
Posts: 27
Joined: 25 Oct 2010, 21:47

na isssu ima obavjestenje da se rim mora prijaviti na studentskoj sa prijavnicom do sutra, jel to vazi za sve? posto meni u prijavljenim ispitima stoji da sam ga prijavila?
Ajmar
Posts: 30
Joined: 10 Feb 2011, 18:31

Kolegice to važi samo za prezimena u grupi s početnim slovima od G-K.
Naime,ja sam rim izlazila komisijski u februaru i nisam položila.Ali profesor mi nije uzeo ni prijavnicu,a ni uplatnicu.Pa mene sada zanima mogu li ja sada u junu izaci na ispit s tom istom prijavnicom i uplatnicom ili moram ponovno kupiti prijavnicu i uplatiti 60 KM?  Bila bih jako zahvalna kada bi mi netko odgovorio.
DeeDee
Posts: 122
Joined: 27 Jun 2011, 13:38

Zna li iko da li ce izaci u susret s tom prijavom, ako kasnimo jedan dan iz opravdanih razloga :(
Dincica_
Posts: 850
Joined: 07 Oct 2012, 17:48

Moras vidjeti na studentskoj to. Pozuri,mozda nesto i mognes uraditi :D
njahh
Posts: 27
Joined: 25 Oct 2010, 21:47

isla sam ja do studentske to je vazilo za rok u januaru, sad nista ne treba.
[member=9415]Ajmar[/member] ja sam dosad nekoliko puta izlazila komisijski i prosli put isto mi nije uzeo uplatnicu, sad necu nista placati s obzirom da mogu prijaviti na isssu
Ajmar
Posts: 30
Joined: 10 Feb 2011, 18:31

Ok kolegice,hvala na odgovoru.Neću ni ja ništa plaćati,jer i ja sam prijavila na isss-u.
Arijanaaa
Posts: 1
Joined: 15 Jun 2012, 14:05

Zna li neko provjerenu informaciju je li prof. na proslom roku  trazio uplatnicu za komisijski ispit?
Post Reply

Return to “I godina”