PFSA: Filozofija prava

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
eeelllma
Posts: 23
Joined: 07 Jan 2010, 13:35

može li mi neko odgovoriti da li prof. dozvoljava da se polaže ovaj predmet, ako nismo očistili treću i još nismo položili ispit koji smo prenijeli u četvrtu?
hvalaaaaaa
Salinea_Tz
Posts: 29
Joined: 30 Aug 2009, 15:27

[quote="eeelllma"]
može li mi neko odgovoriti da li prof. dozvoljava da se polaže ovaj predmet, ako nismo očistili treću i još nismo položili ispit koji smo prenijeli u četvrtu?
hvalaaaaaa
[/quote]

Nema šanse. To ne dozvoljava.
Raindrop
Posts: 89
Joined: 27 Aug 2009, 21:05

Koliko znam , dozvoljava, s tim što upisuje ocjenu tek kad očistiš treću. To važi do kraja junsko-julskog roka.
Bubba
Posts: 2
Joined: 15 Nov 2009, 20:27

Dozvoljava sa se izađe na ispit, ali ako položiš upisuje ocjenu tek kad očistiš sve iz treće... A što se tiče učenja, bogami je na prvoj parcijali čitao sve al bukvalno, kad odeš na uvid kaže ti ass: fali ti ta i ta rečenica...
_Unikatna_
Posts: 12
Joined: 16 Aug 2009, 00:50

[quote="Bubba"]
Dozvoljava sa se izađe na ispit, ali ako položiš upisuje ocjenu tek kad očistiš sve iz treće... A što se tiče učenja, bogami je na prvoj parcijali čitao sve al bukvalno, kad odeš na uvid kaže ti ass: fali ti ta i ta rečenica...
[/quote]


Da li to vazi samo za one sa parcijalom ili recimo da nismo izlazili na parcijalu, da li mozemo izaci na redovan rok i polagati ispit a da nam poslije upise kad ocistimo i taj ispit iz 3?
_Principessa_
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2009, 13:48

ja koliko sam upoznata ovaj se ispit moze polagati i bez ciste trece godine, a ocjena se upisuje nakon sto budu uspisani oni preostali ispiti iz trece.
samir987sa
Posts: 9
Joined: 10 Nov 2009, 18:28

zna li neko kad su rezultati ovog drugog termina (13.2.)  !? hvala
Bartol
Posts: 11
Joined: 27 Jun 2009, 19:30

...Veoma zanimljiva teme o kojoj bise moglo pricati dosta dugo, samo sto nema radnje.....hehehehehehe inace, kako koleginicama i kolegama ide spremanje ispita iz ovog predmeta?
Paja
Posts: 32
Joined: 12 Feb 2010, 15:36

Da li su danas (13.04.) na ispitu profesor ili asistent rekli kada su rezultati ili upis ocjena?

Hvala :)
jasmina35
Posts: 7
Joined: 22 Jun 2009, 10:20

bili rezultati mozes pogledati na isss :))
Post Reply

Return to “IV godina”