Potvrde sa fakulteta

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

Dragi moji, mene zanima kada se moze uzeti potvrda sa fakulteta o statusu studenta, tj. ono da ja ustvari studiram na tom fakultetu, moze li prije ili se mora cekati septembar??? Hvala lijepo.. :f055: :f055:
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

Potvrda se stalno moze uzeti, samo je moguce da ces mozda morati pricekati ako ti budu trazili za narednu skolsku godinu i sl.
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

e hvala puno...
a moze li mi jos neko reci kako izgledaju te potvrde i za koje svrhe se mogu uzeti??? :d045: :d045:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Mozes i sad uzeti...Jer sam ja prosle godine uzela u augustu. Ako si bolonjac onda preko ISSS-a imas ono zahtjevi i potvrde kako li...i lijepo izaberes u koje svrhe... A ako si po starom  rezimu onda odes dolje ...kupis potvrdu kod onih preko puta studentske ...i ovima ovamo das i kazes za sta t treba pa ti oni kazu svrhu :) mada obicno ide u LCNE SVRHE, REGULISANJE JEDNOKRATNE NOVCANE NAKNADE/POMOCI i sl. :)
ja sam cekala 7 dana da moj zahtjev obrade. (preko ISSS-a)
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

Moze i sad uzeti, ali ako ce recimo za mjesecnu kartu, onda ce joj traziti od skolske 09/10, dok za zdravstveno i jos neke svrhe moze bilo kada.
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

posto cu ja sad tek na prvu godinu, nisam bas upucena, pa zato i pitam...jos uvijek nemamo pristup isss tako da mi je onda jedino da odem u studentsku i od njih trazim...treba mi za mjesecnu, za zdravstveno, za stipendiju, za studentski dom mi je najbitnija...ona mi prva treba
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”