PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Sad ste već na pola puta...
jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

Odg: GOSPODARSKI SUSTAV EUROPSKE UNIJE

Post by jesenjin »

asistentica je bila na prvom roku u 6-om mjesecu a prof na drugome... pa jee ona otišla na porodiljni, valjda se neće vratiti....  :D  :D

saradeever
Posts: 55
Joined: Tue May 01, 2012 12:51 am

Odg: GOSPODARSKI SUSTAV EUROPSKE UNIJE

Post by saradeever »

Joj,nadamo se :)

jesenjin
Posts: 48
Joined: Mon Jul 09, 2012 10:12 pm

Odg: GOSPODARSKI SUSTAV EUROPSKE UNIJE

Post by jesenjin »

ma neće...na porodiljnom se b ude duže!  :D uči po onoj skripti od 21-og pitanja... i glavna ti je stvar da o svakome pitanju nešto napišeš i pustit će te!  :)

ivaplast
Posts: 17
Joined: Fri Mar 02, 2012 11:31 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by ivaplast »

Asocijativni sporazum,regionalna politika,komunitarno pravo -pitanja od jedne grupe na ispitu 4.10.

ambrozija
Posts: 16
Joined: Sun Dec 12, 2010 11:10 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by ambrozija »

Pozdrav svima! Sljedeće sedmice imam ispit kod prof. Halida Konjhodžića iz Gospodarskog sustava, pa bih molila da mi napišete utiske, kako pita, odnosno koja su to najčešća pitanja, osim ovih napisanih iz Orašja? Unaprijed hvala!

ivaplast
Posts: 17
Joined: Fri Mar 02, 2012 11:31 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by ivaplast »

U Mostaru je bija pismeni ispit

crni-90
Posts: 67
Joined: Thu Dec 08, 2011 10:17 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by crni-90 »

[quote="ambrozija"]
Pozdrav svima! Sljedeće sedmice imam ispit kod prof. Halida Konjhodžića iz Gospodarskog sustava, pa bih molila da mi napišete utiske, kako pita, odnosno koja su to najčešća pitanja, osim ovih napisanih iz Orašja? Unaprijed hvala!
[/quote]

Pročitaj moj post na topicu Političke ekonomije iz prve godine. Uglavnom, mislim da će tražiti neka logička pitanja. Ali oprez, koristi različite terminologije i često mu pitanja nemaju puno veze s knjigom. Ponekad imaju veze čak i sa novinama(meni se dogodilo da me pitao zašto Vi mislite da ova mjera Vlade RH nije dobra s ekonomske strane?)

josipa92
Posts: 9
Joined: Sat Oct 08, 2011 10:13 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by josipa92 »

Prof. u Vitezu pitao je sve vezano uz Pol.ekonomiju,pravce ,ekonomiste,povijest,,,ostalo ništa

lepaprotinakci
Posts: 21
Joined: Sun Feb 24, 2013 5:26 pm

Odg: PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by lepaprotinakci »

Ja sam prosli tjedan ispisala sva 3 pitanja i pala sam...morat cu otic na uvid jer mi tek sad nista s ovim predmetom nije jasno  :c053:

vopra
Posts: 3
Joined: Wed Dec 12, 2012 2:39 am

PFSVEMO: Gospodarski sustav Europske unije

Post by vopra »

Posto prof. nije bio u 6 mjesecu, da li ce biti rok u 7 mjesecu (Orasje)? Da li je prof. bio kod kolega u Mostaru i Vitezu u proslom ili eventualno ovom mjesecu, cisto informativno?

Post Reply

Return to “Druga godina”