PFTZ: Građansko procesno pravo

Još malo, pa gotovo!
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFTZ: Građansko procesno pravo

Post by Legally Blonde »

GPP
Last edited by Legally Blonde on Sun Aug 19, 2012 5:27 pm, edited 1 time in total.

TZ_lawyer
Posts: 8
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by TZ_lawyer »

Ima li neko da je izlazio sad na usmeni iz gpp??? Ja trebam iduce sedmice pa me zanima kakav je bio profa?? Inace taj me usmeni najvise brine!!

almira kurtic
Posts: 15
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:20 am

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by almira kurtic »

ma neznam jesam li zakasnila za odgovor,ali sto se tice prof.nije los,ali je temeljit,samo polako postavi milion pitanja samo da izvuce pozitivnu ocjenu,ali moras znat sve onako kako je napisano u svesci. : :d055:

Jednostavana
Posts: 4
Joined: Tue Jul 07, 2009 1:46 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by Jednostavana »

I ja imam usmeni iz GPP II...profesor je extra na usmenom, berem je menio bio za GPPI-samo to treba nauciti (a meni se nesto ne da), ja sam mislila da to treba znati napamet (kako pocinje i kako zavrsava lekcija)...ali prof. vise cijeni odgovore na sporedna pitanja-koja su vise izvucena iz konteksta cijelog gradiva, ono da on "dodje do saznanja" da ti to znas i da ti je jasno...  ;)

TZ_lawyer
Posts: 8
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by TZ_lawyer »

Ljudi ovo nije u redu!!! Danas je mnogima uskracen usmeni ispit iz gpp, bez ikakvog osnova. Izgovor je da profesor ne moze ispitivati vise i gotovo, i da cemo najverovatnije biti prebaceni za avgust, sto nema smisla!!!

  A sto se tice danasnjeg ispita, vecina onih koji su pristupili (nisu odustali u startu) su i polozili i kazu da je profa bio ok, mada temeljit kao i uvijek!! Ja se samo pitam sto mu to sve treba kad ionako svi polozimo bez vecih problema!!!???

poZz

Jednostavana
Posts: 4
Joined: Tue Jul 07, 2009 1:46 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by Jednostavana »

Kaze da ne moze ispitati  vise od 15 ljudi, pa je dolazio svaki dan posljednje dvije sedmice...
(mislim da nije korektno da ljudi koji su zakazani na ODREDJENI dan budu vraceni-ali eto desava se),...a danas sam procitala da je odgodjen usmeni  :dunno:

TZ_lawyer
Posts: 8
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by TZ_lawyer »

Samo da napomenem da je usmeni, za sve studente (ili bar 15 najsretnijih?!) koji imaju polozen pismeni od ranije, zakaazn za 27.8. u 16h.

SRETNO

paul hewson
Posts: 14
Joined: Thu Jul 02, 2009 8:19 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by paul hewson »

Je li za ovaj usmeni stvarno neophodno komentar koristiti ili je to samo za vecu ocjenu ? :dunno:

Amela G
Posts: 3
Joined: Tue Jul 14, 2009 8:44 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by Amela G »

Mozes da izvuces na kartici pitanje iz komentara,zato, ako hoces otici spreman-na na ispit komentar je neophodan :f055:

i.jaca
Posts: 5
Joined: Thu Aug 20, 2009 11:16 pm

Odg: Gradjansko procesno pravo

Post by i.jaca »

ma usmeni nije strasan,ali treba se nacekat da uopce dodjes do toga da odgovaras.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”