PFSA: Pravne kulture (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dejjal
Posts: 99
Joined: Sat Oct 01, 2011 2:14 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by dejjal »

vaze ali imaju jos neka 3 dodatna nesto oko socijalizma mislim nemam ih ni ja al tak sam cuo. jel tak ispit je u utorak u 10 h.  :d055:

sanela-velic
Posts: 37
Joined: Mon Nov 02, 2009 7:22 pm

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by sanela-velic »

ima li ko da ce ovaj predmet polagati u junu da ne budem jedina...:P

YeaH
Posts: 23
Joined: Thu Aug 26, 2010 4:20 pm

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by YeaH »

Ima li iko da mi posalje ta 3 dodatna pitanje za socijalizam ili sta vec, pleeeeeaseeee :)

Elmela
Posts: 1
Joined: Sun Aug 16, 2009 1:07 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by Elmela »

Da li mi neko moze poslati interpretaciju tabele Common Low, Civilno pravo, Socijalisticko pravo i Islamsko pravo ? :) Hvala !

llejla
Posts: 89
Joined: Tue Dec 01, 2009 11:59 pm

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by llejla »

Sta se treba sve pisati u pitamj od prava do etike? :|mene ovaj predmet bas muci :/

dejjal
Posts: 99
Joined: Sat Oct 01, 2011 2:14 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by dejjal »

ejj jel ispit u 10 sati kao i u januaru ili je neka izmjena hitno hitno  :moli: :moli:

dejjal
Posts: 99
Joined: Sat Oct 01, 2011 2:14 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by dejjal »

zasto niko nije napomenuo ili napisao da se ovaj predmet mora prijavit preko isss-a jer kod nekih uopce nije bilo ponudjeno da se prijavi niti smo znali da se od ove godine moraju i izborni prijavljivat preko isss-a. ostado bez jednog položenog predmeta.....  :@ :@

Jenny1406
Posts: 2714
Joined: Sat Nov 21, 2009 10:41 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by Jenny1406 »

Ni meni nije bilo ponuđeno da prijavim ispit na ISSS, a do sada se izlazilo preko prijavnice. Tek od ove godine ide preko ISSS-a i bice ponuđeno tek u IV semestru da se prijavi. Koliko znam ti si mogao sa prijavnicom na ispit. :d025:

dejjal
Posts: 99
Joined: Sat Oct 01, 2011 2:14 am

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by dejjal »

ne nisam mogao ni ja ni jos jedna cura a bilo nas samo 6 na polaganju imali smo zelene prijavnice ali kaze i ass i profa da bez prijavnice na isssu ne mozemo nikako i morao sam predat rad koji sam znao uradit cim sam ga vidio ali ne daju  nikako.  :@

hare_krishna
Posts: 724
Joined: Sun Oct 11, 2009 9:05 pm

Odg: Pravne kulture (izborni predmet)

Post by hare_krishna »

A koji si predmet trebao prijaviti? Koliko znam ove godine se Pravne kulture tako ne zovu nego nesto Precedentno pravo isl. Kod mene se na isss-u pojavila mogucnost da prijavim izborni iako sam ga polozio prosle godine, pa sam pitao kolege s foruma i neko mi je odg da mu je ass rekla da ne treba prijavljivati ispit ako ga je prijavio prosle godine, pa ga i nisam prijavio. Nevjerovatno je to kako "ovakvi" predmeti cine takvu frku...

Post Reply

Return to “II godina”