PFSA: Teorija prava

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
email
Posts: 18
Joined: 29 Sep 2009, 19:29

sad ućim nauku 8 mi ispit pa prelazim na teoriju.....malo mi je teže na čirilici pa dok se snađem napisat ću..... :f040:
Salinea_Tz
Posts: 29
Joined: 30 Aug 2009, 15:27

Kolega a iz čega učiš Nauku ? Nama u Tz Nauka je 9.12. i ja je moram polagati.
DINZEL
Posts: 6
Joined: 04 Dec 2009, 11:21

koliko sam ja upratila - cini se da ovo nije poseban problem poloziti, a pogotovo ako ima slicnosti (mislim princip polaganja) s teorijom na 1. godini isto kod Grebe. Ako ima, onda znam sigurno da je sve sto su ljudi po forumima napisali tacno...ovo bi trebao biti jedan od laksih ispita
Ribafish
Posts: 71
Joined: 04 Sep 2009, 19:35

A kakv je to princip polaganja bio na 1.god.kod Greba,posto sam ja polagala kod Prof.Baksic-Muftic :)
Bilo kakva informacija je u svakom slucaju od koristi :moli:
Dinka09
Posts: 11
Joined: 24 Aug 2009, 17:04

[quote="Jurist"]
Mnogi kazu da je skripta dovoljna mada nije naodmet religije dopuniti iz knjiga ako ides na sigurno
[/quote]

hvala puno
_Principessa_
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2009, 13:48

Ja takodje ovaj predmet ucim iz skripte, obzirom da su mi to mnoge kolege koje su uspjesno polozile ovaj ispit preporucile, a knjiga je cini mi se preobimna
Ribafish
Posts: 71
Joined: 04 Sep 2009, 19:35

[quote="Jurist"]
Mnogi kazu da je skripta dovoljna mada nije naodmet religije dopuniti iz knjiga ako ides na sigurno
[/quote]

Evo dva korisna linka u vezi Šerijata i Judaizma :

Šerijat:
http://www.bosanskialim.com/rubrike/tek ... 03R021.PDF

Judaizam:
http://www.benevolencija.eu.org/compone ... w/gid,101/
riki rubio
Posts: 70
Joined: 27 Feb 2009, 13:43

pa ljudi jel ovo filozofija prava za nas bolonjce, kakva teorija prava ili nesto teorija etniciteta :cupo:
samir987sa
Posts: 9
Joined: 10 Nov 2009, 18:28

[quote="Ribafish"]
A kakv je to princip polaganja bio na 1.god.kod Greba,posto sam ja polagala kod Prof.Baksic-Muftic :)
Bilo kakva informacija je u svakom slucaju od koristi :moli:
[/quote]

kod grebe smijesno bilo...ja imao neku svesku iz koje sam ucio :) smijesno poloziti bilo...
crazy
Posts: 396
Joined: 16 Mar 2009, 00:03

[quote="riki rubio"]
pa ljudi jel ovo filozofija prava za nas bolonjce, kakva teorija prava ili nesto teorija etniciteta :cupo:
[/quote]
pa jel  ovo  forum samo  za  bolonjce isto s...  samo drugo  pakovanje ,znaci  kod  vas filozofija pr  kod  nas  teorija  i  to je to
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”