PFSA: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
nijaz.m
Posts: 7
Joined: 24 Oct 2011, 16:29

Kolege, ima li neko informaciju dali je onaj materijal za Evropsko privatno pravo kod Melihe dostupan u fotokopirnici Bistrik.
toxic
Posts: 56
Joined: 30 Sep 2010, 08:50

Jel mi neko moze reci sta je rađeno, na predavanjima, kod Prof. Melihe? Jel' se potpisivalo i sta ste radili, veceras?
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Večeras nije bilo predavanja. Utorak je bio neradni dan na fakultetu.
sandman
Posts: 3
Joined: 06 Apr 2010, 23:40

[quote="jenny"]
Mozes li nam kolegice reci o kojim se knjigama radi?
[/quote][quote="Amila_T"]
juče na predavanju iz Evropskog privatnog prava, smo dobili popis literature. prof. Povlakić je rekla da joj damo 10-ak dana i da ćemo sve moći kopirati u Grafo Artu na Bistriku. Par knjiga je na engleskom jeziku, pa se javlja problem kod studenata koji govore francuski ili njemački.  :zamisljen:

Neki studenti su već juče imali skriptu iz Metodologije, navodno od prošle godine...Ima li je neko od prisutnih na forumu? :moli:
[/quote]


Danas sam otisao do Grafo arta,interesantno kada sam covjeku koji tamo radi dao spisak literature iz EPP samo me je blijedo pogledao i odgovorio da nema nista od navedenog.
Amila_T jesi li sigurna da je kopirnica Grafo arta ili mozda Meliha nije jos uvjek dostavila literaturu ,ipak od 25-tog proslo je 16 dana. :S
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

Profesorica Meliha nije stiigla ostaviti materijal u kopirnicu. Vjerovatno će biti naredne sedmice.
Cossack
Posts: 16
Joined: 21 Nov 2010, 20:26

Zna li se kada mozemo doci po indexe?
Amila_T
Posts: 8
Joined: 20 Oct 2011, 13:48

[quote="ClEoPaTrA"]
Profesorica Meliha nije stiigla ostaviti materijal u kopirnicu. Vjerovatno će biti naredne sedmice.
[/quote]

jesam sigurna sam  :p031:
rekla je fotokopirnica na Bistriku, a to je 100% Grafo Art
obzirom na praznike, možda nije stigla.... ;)
Hegel
Posts: 66
Joined: 19 May 2009, 12:10

Obavještavaju se polaznici II ciklusa studija upisanih akademske 2011/12. godine da će se podjela indeksa vršiti prema slijedećem rasporedu:

- Smjer: GRAĐANSKO PRAVO U EU - ČETVRTAK, 17.11.2011. godine u 15:00 sati - Sala III godine
Last edited by Hegel on 10 Nov 2011, 13:58, edited 1 time in total.
toxic
Posts: 56
Joined: 30 Sep 2010, 08:50

Moze li neko napisati upute za izradu seminarskog rada, sto je ass Amila dala na zadnjim predavanjima? Hvala
Amila_T
Posts: 8
Joined: 20 Oct 2011, 13:48

INFO za one koji juče nisu bili na predavanju.
Profesor Bikić je rekao da se teme za mag. rad na građanskoj katedri (ne znam za ostale katedre) trebaju prijaviti do 1. decembra 2011. godine. Takođe, profesor Bikić je rekao da će on primati prijedloge za temu do 25. novembra, a da se nakon tog datuma teme se neće moći više predlagati nego će on davati teme.
Post Reply

Return to “II ciklus studija”