PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ensa
Posts: 8
Joined: Wed Jul 07, 2010 9:44 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by ensa »

Postoji skripta?  :|

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="amina90"]
je li rekao profesor da li mogu na parcijalu izaci i oni koji su sad 4 godina pa su prenijeli ovaj predmet.. unaprijed hvala na odgovoru :):)
[/quote]

Nema razloga zašto ne bi mogli izaći. Ako mogu oni koji obnavljaju treću, onda mogu i oni koji su prenijeli ispit na četvrtu.

Hannibal
Posts: 1019
Joined: Mon Apr 04, 2011 2:02 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Hannibal »

On je navodno rekao na postavljeo pitanje u utorak da ne mozemo izaci.To sam danas saznao.

jazzmina
Posts: 465
Joined: Sun Feb 22, 2009 1:22 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by jazzmina »

Da . I moja prijateljica ga je to pitala,prenijela je eu u 4 i rekao je da ne moze izaci an parcijalu...

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Diesel »

uzela sam knjigu iz 2006 . god i mnogo je jednostavnija s obzirom na ovu novu , ova je napisana razgovjetno i razumljivo pa mozda i polozim ovaj predmet do aprila...pitanje vezano za test 29.11. da li se uci do 129. str. ili po pitanjima ? :h055:

vanyla
Posts: 82
Joined: Tue Oct 05, 2010 11:17 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by vanyla »

da li neko pouzdano zna da li studenti 4 godine koji su prenjeli ispit mogu izaci na parcijalu ili ne ??

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Uvod u pravo EU

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="jazzmina"]
Da . I moja prijateljica ga je to pitala,prenijela je eu u 4 i rekao je da ne moze izaci an parcijalu...[/quote]

To nije u skladu sa Zakonom o visokom obrazovanju KS. Studenti imaju pravo na parcijale i kontinuirano sakupljanje bodova, bez obzira da li obnavljaju godinu, prvi put je pohađaju ili su taj ispit prenijeli.

vanyla
Posts: 82
Joined: Tue Oct 05, 2010 11:17 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by vanyla »

da li ce neko biti vrijedan i to provjeriti sa profesorom 100% ?

SABINI
Posts: 249
Joined: Tue Jun 22, 2010 1:00 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by SABINI »

Ako zakon pruza mogucnost da se na parcijale moze izaci iako se obnavlja  godina,pravo izlaska na parcijalu profesor ne moze zabranit.Ali obzirom da danas zakoni ne igraju nikakvu ulogu i da radi svako svoj posao onako kako njemu odgovora..sve je moguce.Mada svakako to  trebate jos jednom provjerit s profesorom.Profesor je sasvim korektan i ne vjerujem da ce ici protiv zakona o visokom obrazovanju.Sretno

Jean D Arc
Posts: 204
Joined: Tue Sep 29, 2009 5:30 pm

Odg: Uvod u pravo EU

Post by Jean D Arc »

Pitala sam i ja profesora da li mogu izaci oni koji su prenijeli EU u cetvrtu i rekao mi je da ne mogu!
Last edited by Jean D Arc on Sat Oct 29, 2011 6:56 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “III godina”