Dodjela diploma

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
anestezija
Posts: 445
Joined: Fri Jun 26, 2009 12:40 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by anestezija »

Izvini, malo sam preletila tvoj post pa ovo napisah. :) A i zbog drugih, vidim da je par ljudi pitalo inace za diplome i to. :)
Ne znam za ovo, raspitam se pa ti javim. :)

Samanta
Posts: 136
Joined: Fri Sep 10, 2010 8:05 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Samanta »

U pretak  kada sam podizala uvjrenje o diplomiranju na studentskoj,pitala sam onog decka  sto radi da li cemo i mi koji smo zavrsiili u septembru dobiti diplome ove god tj.u novembro.  Rekao mi je  da cemo i mi dobiti diplome  sada u novembru a bit cemo obavjesteni o detaljima.  Molim i druge koji su u mogucnosti da provjere jos koji put isto ,pa da nam ovdje jave.

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Dado »

Eh da je to jedini problem ti bodovi,pa ne mozes se nikako zaposlit da ne znam koje zvanje imas.

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Dodjela diploma

Post by ClEoPaTrA »

Sve dok je Vlada u tehničkom mandatu, nema zapošljavanja u državnu službu :D

Dado
Posts: 298
Joined: Wed Feb 17, 2010 6:00 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Dado »

Evo ja listam konkurse zadnjih 10 dana ne vidim ni privatno da ima :D

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Dodjela diploma

Post by ClEoPaTrA »

Začatavamo temu. Pitanja i odgovori mogu se odnositi samo na dodjelu diploma ;)

Ribafish
Posts: 73
Joined: Fri Sep 04, 2009 7:35 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Ribafish »

Prijateljica sa kriminalistickog fakulteta mi je javila da je kod njih na studentskoj vec postavljeno obavjestenje za dodjelu diploma u kojem stoji da:
" studenti diplomci starog npp-a i bolonjci koji su diplomirali u periodu od 20.10.2010. do 01.10.2011.god. ( a koji ulaze u promociju za 2011.god.) vec mogu podici pozivnice za svecano odrzavanje promocije u Zetri na njihovoj studentskoj sluzbi, a da ce Promocija u Zetri  biti odrzana 22.10.2011. u 11h. "

Ne vidim razloga da se ovo ne odnosi i na druge fakultete,tj. i nase studente koji su diplomirali sad u septembru,jer bi bilo stvarno apsurdno da cekamo do slijedece godine ako smo vec platili 97km za stampanje diplome.

Laly
Posts: 146
Joined: Mon Jan 04, 2010 12:57 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by Laly »

Kako je moguce da na nasoj studentskoj kazu da je dodjela u novembru kao sto je bila i prosle godine,dok na drugim fakultetima stoji obavjestenje da je 22.10.2011g?Svasta...ima li neko konkretne informacije,jer je ocito da niko od nas nije dobio pozivnice?

i.jooo
Posts: 41
Joined: Tue May 03, 2011 2:24 pm

Odg: Dodjela diploma

Post by i.jooo »

vidim da ovdije neki spominju da im na uvjerenju o diplomiranju piše da imaju 240 bodova,meni ne piše na uvjerenju za bodove ništa nego samo na onom uvjerenju o položenim ispitima što sam dobila uz to??? :nervoza: :nervoza:
I samo da potvrdim da su i meni danas na studentskoj rekli da ćemo i mi koji smo diplomirali u septembru moći na promociju.. :d055: ;)

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Dodjela diploma

Post by ClEoPaTrA »

Eh, pa to uvjerenje u sebi sadrži ocjene, gdje i piše 240 ECTS. Međutim, na prethodnoj stranici, odnosno na prvoj stranici piše kako smo pohađali 8 semestara, što automatski nas svrstava u četiri godine i 240 ECTS :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”