Promjena statusa

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Piero
Posts: 70
Joined: Mon Jun 13, 2011 5:07 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Piero »

Aaaa tako, haha izvini ali nisam ja bas upucena prva sam godina pa nemam pojma, jedino sto sam ja shvatila je ako svi predajemo molbe u isto vrijeme, onda nema nikakve razlike kad je ko ocistio godinu, to je bas glupo, jer to onda znaci da nemam puno sanse sa svojim prosjekom 8.2  :|
Hvala ti  :D 

Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

Hvala Amcho !  :D

Piero
Posts: 70
Joined: Mon Jun 13, 2011 5:07 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Piero »

Mene samo zanima, ako neko zna, ko je lud na ovom fakultetu, na st. kazu da predam molbu u septembru, dekan mi na mail odg. da mogu predati sad !????  :| :| :|
Ja ne znam sta je ovo :O

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Promjena statusa

Post by Lisaa »

Slusaj dekana  :h730jio:

Piero
Posts: 70
Joined: Mon Jun 13, 2011 5:07 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Piero »

Hahaha tako ce i biti uradit' cu PrtSc maila, i odnijeti mu na studentsku, da vidim sta ce reci  :mrgreen:

no_name007
Posts: 224
Joined: Mon Sep 12, 2011 2:40 pm

Odg: Promjena statusa

Post by no_name007 »

moze li mi neko sa sigurnoscu reci da li je za prelazak sa vanrednog statusa na redovni samofinansirajuci potreban odredjeni prosjek?? Na studentskoj kazu da jest,ovde da nije,pa mi sad bas nije jasno.. Hvala puuuuno

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Promjena statusa

Post by MarcusTulliusCicero »

Nije potreban prosjek kada prelaziš na redovne SAMOFINANSIRAJUĆE. Samo je potrebna molba u kojoj fino obrazložiš zašto želiš da promijeniš status (stipendija, karta za prevoz i slično).

Vjecni studos
Posts: 437
Joined: Wed Apr 14, 2010 12:59 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Vjecni studos »

Jel to nesto novo oko tog prelaska na samofinancirajuce. Jer znam da se prije trazio prosjek od 8.5 i za to. Ja sam prije pisao molbu za samofinancirajuce pa su mi je odbili. Ej Saltaga, kud ranije nisi otisao...

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Promjena statusa

Post by MarcusTulliusCicero »

Ne znam, ovako je sigurno u posljednje dvije godine. Nema taj statut nikakve veze sa prosjekom. Prosjek se gleda za statut redovnog studenata kada država plaća skoro cijelu školarinu, a student samo 100 KM.

Vjecni studos
Posts: 437
Joined: Wed Apr 14, 2010 12:59 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Vjecni studos »

A to je onda nesto novo kako je Petrovic dosao. Prije se trazio prosjek i za ove sto si placaju studij 1000 KM. Ja se sjecam jer je meni bas trebala potvrda za redovne radi nekih mojih osobnih potreba, odbili mi i molbu, i zalbu, i na kraju sam se morao upisati na jos jedan fax kao redovan, samo radi te potvrde.
U svakom slucaju dobro se raspitajte, mene su na studentskoj jednom sl. zeznuli, a ja to uzeo zdravo za gotovo, mislivsi valjda oni znaju.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”