Promjena statusa

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Clouds Tifa
Posts: 16
Joined: Thu Sep 05, 2013 11:02 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Clouds Tifa »

Želim se iz RS prebaciti na VANDREDAN status! je l' postoji nešto dodatno što moram obaviti/popuniti pored klasičnog upisivanja, ili samo zaokružujem "status vandrednog" u upisnom materijalu???!!!

Clouds Tifa
Posts: 16
Joined: Thu Sep 05, 2013 11:02 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Clouds Tifa »

i da... Kakvo mi je stanje sa zdravstvenim osiguranjem sad obzirom da sam napunila i 26.-u godinu i samim time ga gubim, a želim preći i u vandredne?? Šta mi je činiti, prijava na biro???

sheldon
Posts: 29
Joined: Thu Jun 18, 2015 10:44 pm

Odg: Promjena statusa

Post by sheldon »

ne mozes se prijaviti na biro dok nisi u statusu apsolventa..mislim da ces i dalje imati zdr. osiguranje ako si vanredan student..


______________________________

http://:cenzura:/

Van_rede
Posts: 46
Joined: Thu Jun 19, 2014 8:54 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Van_rede »

Prijavi se na biro,cim promijenis status.Kao vanredan student nemas pokriveno zdravstveno osiguranje

gina
Posts: 61
Joined: Mon Oct 25, 2010 11:54 pm

Odg: Promjena statusa

Post by gina »

Zdravo,

imam jedno pitanje za koje se nadam da ce mi neko moci dati odgovor.

Naime, bila sam student 2. godine  Pravnog fakulteta u Sarajevu prije 2 godine, medjutim u toku skolovanja iz privatnih razloga sam morala prekinuti skolovanje i nisam niti zaledila godinu niti se ispisala. Sada bi trebala da podignem papire  pa me zanima ako neko poznaje proces ispisivanja ? Takodjer mi je tada ostalo oko 200km da doplatim za skolovanje za tu godinu, da li moram sada to isplatiti prvo da bi podigla papire i da li ima nekih dodatnih troskova ? Hvala :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”