Promjena statusa

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

E super hvala ti, a to jelde' ne mogu traziti dok mi se ne upisu sve ocjene na isss, fale mi dvije  :D
Izvini sto sam dosadna, ali ne znam gdje da se informisem, oni na studentskoj su ...  :D

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Promjena statusa

Post by MarcusTulliusCicero »

Možeš tražiti i dobiti uvjerenje, ali ti na njemu neće biti prikazana ta dva predmeta. Zato traži od profesora/asistenata da ti upišu te ocjene što prije.

Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

Hvala ti !

ema
Posts: 155
Joined: Wed Sep 16, 2009 4:25 pm

Odg: Promjena statusa

Post by ema »

Ukoliko su ti upisane sve ocjene u indeks, ne treba ti uvjerenje buduci da s molbom predajes i njega. (:

Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

Treba mi se jos jedna upisati, ali nekako mi je logicnije da predam to uvjerenje, necu im valjda davati indeks pa da stoji tamo kod njih?! hahaahh  :D :D

ema
Posts: 155
Joined: Wed Sep 16, 2009 4:25 pm

Odg: Promjena statusa

Post by ema »

Ja zaista ne bih da ovdje iznosim svoje iskustvo sa studentskom sluzbom naseg fakulteta, ali nemoj se zacuditi da na promjenu statusu budes cekala i 3 mjeseca. Govorim iz licnog ikustva. Naravno, sve vrijeme mi je indeks bio kod njih, da ne pricam o tome kako sam za svaki ispit i potpise morala da ga izuzmem.
Zato, moj savjet - predaj sto prije. (:

Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

Jao vjerujem ti, ma sto je najgore oni meni na studentskoj rekli da predam u Septembru, a svi ostali mi govore da predam sad, sve lud zbunjen, uzas, sacekat cu da mi se upisu ocjene, pa ako mi i uzmu indeks onda mi vise ne treba  :|
A kad si ti predala, jesi cekala septembar, ili ?

ema
Posts: 155
Joined: Wed Sep 16, 2009 4:25 pm

Odg: Promjena statusa

Post by ema »

Da, zato sam i bila u takvoj situaciji. Naravno, oni za sve nadju opravdanje.  :d055:

Rebel
Posts: 128
Joined: Thu Sep 30, 2010 2:55 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Rebel »

Danas mi je momak na studentskoj rekao da mogu molbu tek predati u septembru, bez obzira sto sam sad vec sve zavrsila, i sad meni nije jasno, a to sam zab. pitati, ako ja to predajem tek u septembru, a tad su i upisi kako cu ja znati da li moram uplatiti 1000 ili ne '???????
Ja nista vise ne kontam  :S :S :S

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Promjena statusa

Post by Amcho »

@Rebel

Koliko se ja sjecam upisi budu obicno u oktobru ili novembru zavisno od socijalnog roka, nikako u septembru jer tada jos traje septembarski rok i raja polaze ispite tako da mnogi ne znaju da li ce preci u narednu godinu ili obnoviti. Tako da imas dovoljno vremena za molbu i da dobijes odgovor prije uplate školarine. :d055:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”