ISSS i prijavljeni ispiti?!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Legally Blonde »

Hej raja, cisto informativno...  :| da vas upitam nesto...
Jel vam se nekad desilo da prijavite ispit a da ga nema medju prijavljenim??? Meni upravo sada jeste... i nemam pojma kako da to sada korigiram...i ovo sam slucajno vidjela...  :l956:
I jos nesto...ne kontam jel ono sto smo prijavljivali, se odnosilo i na prvi i na 2. termin???

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Dama Pikova »

eh, ako si prijavila ispite, onda kada odes na prijavljene ispite pise ti ona obavjest vjerovatno "Niste prijavili niti jedan ispit koji je trenutno otvoren za prijavu." na kraju ti lijepo onda pise, "Ukoliko ste prijavili ispite, a oni se ne nalaze u ovoj listi, ispit je bio zatvoren za prijavu. Da pregledate ove ispite, otiđite na pregled liste položenih ispita i označita kutijicu sa oznakom "prikaži nepoložene i prijavljene ispite".
tu ujedno odmah imas i link i onda samo chekiras kvadratic za prijavljene i nepolozene ispite i tamo pri kraju se nalazi sve sto si prijavila.
za drugi termin se posebno prijavljuju ispiti mislim od ponedjeljka sad.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Legally Blonde »

Ma isla sam to...ali svejedno mi je falio ispit... :/ Ali, hajd nema veze, prijavit cu za 2. termin. Barem odgoda nikad nije bila strani pojam za mene i moj nacin studiranja :)))

TinkerBeLL
Posts: 526
Joined: Wed Mar 11, 2009 7:57 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by TinkerBeLL »

Otvorena za prijavu nova tura ispita, pa navalite na ISSS :D

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by MarcusTulliusCicero »

Počeli su da ubacuju termine...

Tek je ubačen prvi semestar, valjda će do sutra i ostatak da završe.

nerica
Posts: 77
Joined: Fri Aug 21, 2009 1:25 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by nerica »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Počeli su da ubacuju termine...

Tek je ubačen prvi semestar, valjda će do sutra i ostatak da završe.
[/quote]
Znaci i ove godine ce nama koji obnavljamo biti dozvoljeno da na prvom roku polazemo ispite iz drugog semestra?
A nije mi jasno da li su isti rokovi za nas koji obnavljamo i za bolonjce jer je asistent neki dan govorio da necemo imati iste rokove i da ce nasi ispiti poceti tek u drugoj polovini januara a na isss-u su mi izasli rokovi koji se odnose na prvu polovinu...Unaprijed hvala...

faree
Posts: 101
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:01 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by faree »

Pa ako obnavljas ne znaci da nisi "bolonjac" ?! Ispiti bi ti trebali biti onog datuma kojeg pise na ISSS.u :moli:

bambi_88
Posts: 367
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:19 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by bambi_88 »

meni nije jasno.. ja obnavljam prvu i sad na isss mi je ponudeno da mogu samo na rim ici.. a ja sam mislila da mogu na bilo koji predmet ici nebitno da li je iz prvog semestra ili drugog.. a da li su mi samo rim iz prvog semestra... wtf... i na netu uopce ne pisu rokovi a na isss mi odjednom ponuden rim...

nerica
Posts: 77
Joined: Fri Aug 21, 2009 1:25 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by nerica »

[quote="faree"]
Pa ako obnavljas ne znaci da nisi "bolonjac" ?! Ispiti bi ti trebali biti onog datuma kojeg pise na ISSS.u :moli:
[/quote]
Pa sta smo onda mi nismo ni stari rezim ni bolonjci,bit ce da smo studenti eksperimentalne faze....Znam al su mi na isss-u termini isti kao bolonjcima a asistenti su rekli da cemo mi imati posebne rokove....

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="bambi_88"]
meni nije jasno.. ja obnavljam prvu i sad na isss mi je ponudeno da mogu samo na rim ici.. a ja sam mislila da mogu na bilo koji predmet ici nebitno da li je iz prvog semestra ili drugog.. a da li su mi samo rim iz prvog semestra... wtf... i na netu uopce ne pisu rokovi a na isss mi odjednom ponuden rim...
[/quote]

Imaš odgovor u mom prethodnom postu na ovoj temi.

Ubačen je tek prvi semestar. Nadam se da će uskoro ubaciti i ostale.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”