ISSS i prijavljeni ispiti?!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
GrandMaster
Posts: 75
Joined: Tue Apr 14, 2009 12:53 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by GrandMaster »

Zna li neko kad je prijava za drugi termin ?
Hvala

jinx
Posts: 43
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:51 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by jinx »

Otvoren je Isss za prijavu ispita. Sad me zanima zna li neko kakvi su sad ovo ispitni rokovi? :/ Da li je ovo za stari rezim, ili??? :/ zbunjoolaaa

Jenny1406
Posts: 2714
Joined: Sat Nov 21, 2009 10:41 am

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Jenny1406 »

Zavisi koja si generacija. Ako si ova 2009/10 ili 2010/11 onda imas pravo izlaska samo na jedan ispitni termin i to je bilo vec prijavljeno i rokovi su prosli, osim za Rim i jos jedan predmet, ali nisam sigurna koji. Ovo opet sto su otvoreni isti predmeti za prijavu su za starije generacije koji imaju dva termina. Nadam se da si skontao/la.  :D

jinx
Posts: 43
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:51 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by jinx »

skontaalaaa :D gracias .:)

Ivanna_007
Posts: 26
Joined: Fri Jan 13, 2012 10:19 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Ivanna_007 »

Zna li neko sta se sada desava sa ISSS prijavom ispita. Na web stranici fakulteta su objavljeni novi termini, termina koje smo preko ISSSa prijavili vise nema. Konkretno, govorim za Roditeljsko-starateljsko pravo.

Ja sam upisala 2007. godine i moja generacija bi trebala imati pravo na oba termina u svakom roku (ako sam dobro shvatila), medjutim kada su bili otvoreni termini za prijavu preko isss-a ja sam imala za svaki predmet ponudjen samo jedan termin.

I konacno, vidjela sam informaciju da ce vanredni studenti moci sve ispite polagati nakon 17:00 sati, da li to vrijedi i za Ustavno pravo. Hoce li prof. Duvnjak odobriti termine mimo onih koji su obavljeni na web stranici i predpostavljam oglasoj ploci.

Ima li iko informacije o promjeni termina i prijavama preko isss-a.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by MarcusTulliusCicero »

Kada prođe prijava ispita, prijavljeni ispiti se prebacuju u rubriku ''Ispiti - Položeni ispiti - Prikaži nepoložene i prijavljene'' ispite.

Pošto si upisana 2007. godine trebala si do sada primijetiti da se svaki ispitni termin prijavljuje posebno. Dakle, za drugi termin januarsko-februarskog ispitnog roka će uskoro biti otvorena prijava.

Tačno je da je donesena ta Odluka. Ako ne možeš izaći u tom terminu, razgovaraj sa prof. Duvnjakom da dođeš u nekom drugom jer je kod njega specifična situacija kada je u pitanju satnica.

Ivanna_007
Posts: 26
Joined: Fri Jan 13, 2012 10:19 pm

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by Ivanna_007 »

Hvala na ovoj informaciji. Mislila sam da se prijavljuje po rokovima a ne terminima. Od 2008 godine pa do danas nisam zivjela u BIH. Sad sam tek obnovila status studenta pa pokusavam uhvatiti sva nova pravila. Hvala na info!
Last edited by Ivanna_007 on Thu Jan 19, 2012 9:52 pm, edited 1 time in total.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: ISSS i prijavljeni ispiti?!

Post by MarcusTulliusCicero »

Prijava ispita za januarsko-februarski ispitni rok
http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/4031/

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”