Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Studentska služba

Post by MarcusTulliusCicero »

Tema o našoj studentskoj službi.

Stvarno nema smisla koju su zbrku napravili sa indeksima. Rečeno je da će indeksi biti gotovi u periodu od 7 do 10 dana. Međutim, nekim ljudima ni nakon više od 20 dana indeksi nisu gotovi. Izgovor im je da smo mi krivi jer smo tražili povlastice!

Razumijem da je teško i njima na studentskoj, ali zar nas svaki put moraju dočekati sa iskolačenim očima i povišenim tonom?

bambi_88
Posts: 367
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:19 am

Odg: Studentska služba

Post by bambi_88 »

ja ne znam stvarno šta je s tim ženama one dva sata rade sa studentima.... ali čim otvore onaj svoj "prozor" već su neljubazne... nije da očekujem cvijeće od njih međutim mrvicu ljubaznosti a ne izderavanja i kolutanja očima bi stvarno bilo lijepo.... a ta zbrka s indeksima... to nije vrijedno kometara uopće....

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: Studentska služba

Post by geolina »

a tek da vidite studentsku službu u Tuzli!
slučajno sam dizala dokumenta za prijateljicu koj je otišla u inostranstvo, takvu neljubaznost i neprofesionalnost ja u životu nisam vidjela, a o stručnosti i snalažljivosti na računaru da nepričam, svaka čast ljudima koji tamo studiraju i ono trpe!

dinci_75
Posts: 102
Joined: Tue Feb 24, 2009 2:46 pm

Odg: Studentska služba

Post by dinci_75 »

a za svoj posao su plaćeni. Zamislite šta bi bilo da nisu.

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Studentska služba

Post by Legally Blonde »

I ja se isto slazem- Nije ni njihov posao lagan. Ali koji jest? I placeni su za to...a sa nama rade doslovno 2h...mogli bi barem pokusati biti ljubazni, prema ljubaznim studentima.

ja sam prije 20ak dana preko ISSS-a trazila onu potvrdu o statusu studenta, treba mi za regulisanje nekih prava... Medjutim vjerujte da jos nije gotova...i kad god pitam sta je u pitanju, zasto nisu...kazu da imaju puno posla sa upisima i da smo "krivi" i mi sto smo zbrku na fakultetu napravili...Mislim ono HELLLLLOOOO!!!

Ali eto...sta da radimo? Da idemo u strajk i zbog njih?
I samo onako, na nivou ideje... Zar ne bi bilo "pametnije" da plate nekim studentima sa faxa , npr. socilano ugrozenim ...i zaposle ih na studnetskoj...pa vjerujem da bi imali vise razumijevanja... (barem u onom dijelu poslova i komunikacije sa studentima)...

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Studentska služba

Post by Dama Pikova »

[quote="dinci_75"]
a za svoj posao su plaćeni. Zamislite šta bi bilo da nisu.
[/quote]

Mislim da bi nas s puškom dočekivali  :f010:

dijana
Posts: 296
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:51 pm

Odg: Studentska služba

Post by dijana »

Razumijem da je puno studenata i da stalno dolaze s istim pitanjima te da im je dosadilo ponavljati jedno te isto. Ali ne mogu da shvatim da me svaki put docekaju "na noz"  i da se nijednom za ove 3 godine nisu nasmijale ili bile prijatne...

bambi_88
Posts: 367
Joined: Wed Sep 23, 2009 11:19 am

Odg: Studentska služba

Post by bambi_88 »

a da ne pričam kako nema šanse da se jave na telefon... lafo uvijek zauzeto a ako je slobodna linija ne jave se

Tahir
Posts: 14
Joined: Sat Jul 04, 2009 6:46 pm

Odg: Studentska služba

Post by Tahir »

Rat vodim s jednom od dragih teta sa studentske...sta god da trazim uvijek je drska. Al ne moze ona biti bezobrazna koliko mogu ja biti tvrdoglav. Elem zezaju nas s ovim indexima, ovo dodje kao neka njihova "osveta". Prosli smo i gore  :D

berince_s
Posts: 532
Joined: Sat May 30, 2009 6:27 pm

Odg: Studentska služba

Post by berince_s »

Zaista....Za ta dva sata rada sa nama mogli bi biti ljubazniji. A jos da razmisle pa da umjesto na jednom "prozorcicu" da radi njih dvoje ili troje, otvore onaj drugi prozorcic pa podijele poslove....isli bismo mi DO studentske i OD studentske mnogo brze, a oni nas ne bi morali "DUGO" gledati (ionako svakog od nas u mjesecu bar vide na par minuta, ako ne i manje)...
Jos smo im mi krvi sto smo napravili "zbrku" na fakultetu... hah a mi se samo borimo za svoja prava :S
Ma nista.... Klin se klinom izbija! Oni neljubazni :@ + ja neljubazna :h035:= trenutacni rezultati :woohoo:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”