Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%

Total votes: 530

Gabrielle

Odg: Studentska služba

Post by Gabrielle »

Kako si samo bezobrazna, tražiš svoj index! Ja ne znam zašto si bezdušno napala gospođe koje tu rade, znaš li da je njima teško?! Joj, kako su bezobrazni ovi današnji studenti, sa mnom na čelu, jer sam index čekala mjesec..  :mrgreen:

Lisaa

Post by Lisaa »

Aaaa stvarno nema smisla..bas sam bezobrazna sto trazim svoj index nakon mjesec dana..Nista, drugi put kada predam, reci cu im neka zadrze narednih pola godine da fino stignu sve na vrijeme da ih ne uznemiravam u radu  :mrgreen:

Amcho

Post by Amcho »

Nema nam druge nego da se uvedu i rokovi, ako upis traje do određenog roka, onda mora i za S. sluzbu biti neki rok kad svi indexi moraju biti gotovi i zdravo ;)

Lisaa

Post by Lisaa »

Ma joj Amcho dobro bi to bilo jer oni fkt nemaju nikakvih ogranicenja i rokova..Rade kad hoce i kako oni hoce..Sjecam se kada sam ulazila tamo da trazim svoj index jer nisam mogla na soc rok izac bez indexa..Kad ja tamo unutra gomile indexa a njima po stolovima-slatkisi, bombone, kafa ...Hjoj..Moze im se.. :|

Minkica

Post by Minkica »

Je li od sutra počinje prijava ispita za januar(stari sistem)?Ako neko bude sutra išao na fax zamolila bih da pogleda ima li obavjest je li počela prijava i do kada traje.Hvala

Tassa

Post by Tassa »

Ja cu nekoga zadavitiiii  :@, jos mi index nije gotov katastrofa!! Stvarno nema smisla.

Legally Blonde

Post by Legally Blonde »

Jes' vala baš Tassa,nema smisla... A ima nas na stotine na čekanju...  :h055: Na žalost tome je dosta doprinos dao i "socijalni rok" koji, realno, po zakonu nismo mogli dobiti, ali su nam zato "klizeci" uskratili koliziju i sl.... Ali, to je već neka druga tema.
uglavnom... bilo bi super kada bi malo ubrzali procese na studentskoj...

Dama Pikova

Post by Dama Pikova »

Sve ja mogu da razumijem i da ne mogu stići i da je milion indeksA, ali šta ćemo ako se slučajno usput neželjeno razbolimo, kao ja i ne možemo ovjeriti knjižicu bez uvjerenja, a da bi uzeli uvjerenje treba nam indeks, koji je na upisu. I šta sad... da čekam upalu pluća, ili da keširam posjet doktoru jer nemam ovjerenu knjižicu, ili da opet dignem indeks s upisa pa da nekad u januaru, ako bude sreće dočekam da se upišem. A šta ako se u međuvremenu, opet slučajno i neželjeno razbolim...  :S

IRMA sa

Post by IRMA sa »

Da li neko zna da li postoji nacin ili neko kome se mozemo obratiti u vezi sa (ne)radom studentske sluzbe?

Amcho

Post by Amcho »

Jedino dekanu jer je to pod njegovom nadleznoscu ;)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”