Stepenovanje

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Stepenovanje

Post by tvitu »

Da li neko zna da li se placaju ispiti nakon stepenovanja faxa? npr. stepenujes,polozis upravu i nova je skolsak godina da li se placaju ispiti koji su ti ostali i sa trece i sa cetvrte?
hvlala puno!!!
:d045:
Last edited by tvitu on Sat Feb 13, 2010 10:33 am, edited 1 time in total.

cvenkapica
Posts: 24
Joined: Sun Aug 23, 2009 9:00 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by cvenkapica »

Pa kad stepenujes opet u septembru mozes upisati trecu i nastaviti skolovanje...s tim da one ispite koje si dao radno i upravo normalno ne polazes. :D

alijaginica
Posts: 33
Joined: Thu Sep 03, 2009 11:15 am

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by alijaginica »

Nista se ne placa, samo nastavis normalno kao da je tek upisana ili obnovljena godina. Mada je pametno ne stvarati sebi pometnju, nego kada polozis radno pravo, podneses zahtjev za polaganje upravnog, dobijes tu diplomu i samo nastavis dalje. To je i moj plan za pocetak...  :d055: Sretno!

tvitu
Posts: 45
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:42 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by tvitu »

ja imam polozeno sve s trece osim medjunarodnog a s obzirom da mi sada istice ovaj apsolventski staz i d abih morala placati 100km po svakom nepolozenom ispitu mislim da je ovo itekako dobra solucija..zato me je interesovalo da li se placa ili ne...

hvala vam puno

bajkica
Posts: 47
Joined: Sun Sep 13, 2009 10:35 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by bajkica »

meni interesuje ako neko zna,da li se plaćaju ta dva ispita koja se stepenuju,i da li treba samo čista prva i druga da bi se podnio zahtjev dekanu za stepenovanje i polaganje tih ispita...
Last edited by bajkica on Mon Sep 14, 2009 12:38 am, edited 1 time in total.

aida ida
Posts: 19
Joined: Sun Sep 06, 2009 7:08 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by aida ida »

Koliko ja znam,mislim da ti trebaju cista prva i druga godina i onda podnosis molbu dekanatu da ti odobri polaganje upravnog i radnog radi stepenovanja...mada,mislim da bi ti bilo najbolje da odes do studentske sluzbe i raspitas se...

dzankee
Posts: 4
Joined: Mon Sep 14, 2009 12:18 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by dzankee »

ja sam stepenovao, formalnost cista, treba da su ciste 1. i 2. godina, i molba koja se podnosi dekanatu. jos nisam cuo da su nekoga odbili  :D

bajkica
Posts: 47
Joined: Sun Sep 13, 2009 10:35 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by bajkica »

O.K HVALA... :mig:

maxim
Posts: 5
Joined: Tue Sep 22, 2009 1:19 pm

Odg: STEPENOVANJE!!!

Post by maxim »

Moj prijatelj je nedavno podnio zahtjev i naravno odobren je. Nije morao nista da placa, a naravno kada polozi Upravu vraca se na normalan sistem studiranja.

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Stepenovanje

Post by Dino »

Meni je kulerski nesto to stepenovati pa opet imas pravo da tamburas i dalje :D
A sta mozes raditi kada stepenujes,je  li neko pronasao posao ili vec tako nesto :D
I da kakvu diplomu dobijes sta pise na njoj  :|
Pozz

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”