Raspored ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Raspored ispita

Post by Eborg »

Ne vidim da je objavljen raspored ispita za ovu akademsku godinu. Može li USP tu nešto pogurati da se to desi ranije a ne 5 do 12. Naravno, mislim na cijelu akademsku godinu, ne januarsko-februarski rok.

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Raspored ispita

Post by Diesel »

I mene ovo zanima ...pozz

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Raspored ispita

Post by shitz »

Mene isto, postoji li ikakav način da se USP uključi ili da mi zajedno pokušamo nešto?

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Raspored ispita

Post by malinaac »

Moze li mi neko reci vec 20dana pokusavam otvotiti stranice.za raspored ispita 3  i  4 god. I nemoze.
2 Kolegice takodjer pokusavaju. Isto tako ne moze.
Mozemo li se kome obratiti za ovaj problem.

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

Raspored ispita

Post by hilmo h »

pokušaj na III i IV godina kod bolonje piše i stari režim, ali nema nigdje raspored za septembar

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Raspored ispita

Post by malinaac »

Hvala kolega.ali ne moze pokusala sam.prije 2mjeseca je moglo.ali eto u zadnje vrijeme ne moze

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

Raspored ispita

Post by hilmo h »

kod mene može, ideš studenti- obavještenje- imaš kategorije na desnoj strani i onda III godina raspored ispita, kad to otvoriš piše tu i za stari režim- ljetni rok, tako i za IV godinu, a koji ti ispiti trebaju da ti napišem?

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Raspored ispita

Post by malinaac »

Joj kolega hvala puno.rekli su mi da je Gpp  1termin  da li u 8 ili 9 h.31.8.a obligacije isti taj dan u 13h.
A ostali mi samo ugovori.pa ne znam sta da radim. Gpp mi sigurno nece odgoditi.
To su septembarski rokovi.

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Raspored ispita

Post by malinaac »

Ne znam zasto.al nece pa nece.
Kolega mozes li mi napisati termine za Aut.i Privredu. Septembarske rokove.
Hvala puno.

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

Raspored ispita

Post by hilmo h »

kolegice neće ni kod mene sptembarski rok, jeste 31.8 GPP u mislim u 9, a OBLIGACIJE SU 31.8.u 13. i ja ću tad izaći , ja sam dobio informaciju da profesor GPP, ne gleda da li su položene obligacije, npr. prof.Grbo je rekla da stari režim može polafati privrednoi bez položenih obligacija, ovo je jedna kolegica objavila:



niko te ne pita nit provjerava, potrebno je samo na vrijeme i uredno prijavu odposlat : jer prof. je po tom pitanju jasan, nema prijave (nije je dobio) nema aktivnog pristupa ispitivanju (moze se uvijek slusat polaganje ispita kada se odrzava u ucionici).

3 su pitanja u opciji (parnica, vanparnica i izvrsni dio) i prof. sve pita, stvarno moze zapast svasta jer kada neko dobije pitanje na koje ne zna odgovor, prof. ide dalje sa novim pitanjima... bas ih nekad zna iščupat, to je ona losa strana, ona dobra je sto ne pegla mnogo, dvije tri recenice o onom kljucnom i najbitnijem su dovoljne da se predje na narednu oblast...

a ima ispit iz GPP 29.6 u 9, pa ako možeš provjeri i javi dali je bilo kakvih izmjena-- sretno

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”