Kolizija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

Kolizija

Post by Nejra4 »

Ne.

ally
Posts: 139
Joined: Sat Aug 29, 2009 9:49 pm

Kolizija

Post by ally »

Ljudi ja sam juce bila na studentskoj vezano za koliziju,stara sam bolonja i ostala su mi tri predmeta sa 3,znaci ostajem status 3 godine,uzimam kolizijono predmete sa 4-te.Uz upisni materijal kupujes i zahtjev(papir)za kolizione predmete.Samo mi je receno predmete biras da zbir etc bodova po semestru bude 30 sa predmetima koji su ostali,i ne mogu se uzeti izborni predmeti.Vezani mogu al na licnu odgovornost hoces li poloziti  i to je to,placa se odmah cijeli iznos prilikom upisa :)

guess who
Posts: 187
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:57 pm

Kolizija

Post by guess who »

Ostale su mi obligacije l i ll i EU, moze li mi neko napisati spisak predmeta koje mogu uzeti koliziono i koji su vezani?

Mrle
Posts: 44
Joined: Sun Nov 14, 2010 1:17 pm

Kolizija

Post by Mrle »

[quote="Neeira"]
Da li redovni studenti na budžetu plaćaju isto 100 KM po predmetu?
[/quote]

Je li moze neko odgovoriti ?

deaadea
Posts: 16
Joined: Sat Jun 23, 2012 8:03 pm

Kolizija

Post by deaadea »

[quote="Mrle"]
Je li moze neko odgovoriti ?
[/quote]

Ne placas, samo obnovu platis.

Mrle
Posts: 44
Joined: Sun Nov 14, 2010 1:17 pm

Kolizija

Post by Mrle »

[quote="deaadea"]
Ne placas, samo obnovu platis.
[/quote]
Eh, hvala ti. :)

alyson
Posts: 21
Joined: Sat Sep 07, 2013 5:45 pm

Kolizija

Post by alyson »

kako funkcionise placanje kolizije, jel se placaju i ispiti koji su ostali iz prethodne godine, samo ispiti koji se uzmu kolizijom ili se za sve ispite racuna po 100 KM? (Vanredno)

Nejraaa
Posts: 380
Joined: Fri Dec 31, 2010 8:06 am

Kolizija

Post by Nejraaa »

Plaćaš ispite koje obnavljaš i plaćaš ispite koje uzimaš koliziono. 100 KM po predmetu, naravno i to možeš na rate kao i školarinu i ukupna cifra kad sve sabereš ne prelazi 800 KM. Npr. možeš uzeti 6 predmeta koliziono i da 3 obnavljaš što bi izašlo 900 KM inače, ali je max 800 isto kao i školarina.

deaadea
Posts: 16
Joined: Sat Jun 23, 2012 8:03 pm

Kolizija

Post by deaadea »

Zna li neko koji su mi vezani predmeti sa druge godine,kada upisujem koliziono trecu?

debelaaa
Posts: 7
Joined: Thu Jun 12, 2014 2:27 am

Re: Kolizija

Post by debelaaa »

Na studentskoj rekose da se ne zna da li ce ove godine biti kolizije,kao ceka se sjednica, ali zar ona nije donesena da vazi za stalno, da se ne moramo jos oko nje peglati svake godine? Zna li iko ista konkretno ili barem sta se moze uraditi po ovom pitanju?

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”