Vječni studenti!!!!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Vječni studenti!!!!

Post by kp500 »

Koliko je nas/vas koji jesmo i koji se osjećaju vječnim studentima? Pitanje: Je li student sa 25 godina starosti i na trećoj godini Vječni student? :D :D :D

blondy
Posts: 137
Joined: Tue Oct 12, 2010 2:44 pm

Vječni studenti!!!!

Post by blondy »

A s 33 na četvrtoj?  :d055:

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Vječni studenti!!!!

Post by kp500 »

aa ja se iskreno nadam da cu do 33 biti cetvrta

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

Vječni studenti!!!!

Post by Aida_ida »

Hahahahaha nisi jedini kolega ,ima nas Bog zna koliko samo.

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Vječni studenti!!!!

Post by kp500 »

Ruzno je reci da mi je drago,  ali  s obzirom  da sam  se  vec  poceo osjecati  kao neka  endemska  zivotinjska  vrsta, drago mi  je da ima još  sličnih  meni.

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Vječni studenti!!!!

Post by shitz »

I evo još jedna, starija od 33 a tek očistila drugu godinu :) Nisi jedini kolega  :D

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

Vječni studenti!!!!

Post by Aida_ida »

E pa dobro onda ,kolega @kp500 imamo jos fore.Ja sam 3 godine od tebe starija. :D

hajda_sanel
Posts: 77
Joined: Sat Feb 02, 2013 12:13 pm

Vječni studenti!!!!

Post by hajda_sanel »

Ima li bujruma?Ha,ha ja imam 32,i još sam apsolvent.Al ne brinite,naučno je dokazano da su žene produktivne nakon 35 godine.pozz svima,Usput jel iko izlazio na privredu 29og?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Vječni studenti!!!!

Post by MarcusTulliusCicero »

Raspravljaju se dvije doktorice medicine i u sred rasprave jedna će drugoj: "Nemoj ti meni pričati, ja sam ovo studirala šest godina!" Druga će joj na to hladno: "Šta je, ja sam studirala 12!" :mrgreen:

Šalu na stranu, fakultet treba završiti što je prije moguće, ali sama diploma vam ništa ne znači i neće vam donijeti posao. Samo treba biti oprezan, jer je vrlo teško nastaviti sa polaganjem ispita kada se napravi pauza. :)

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Vječni studenti!!!!

Post by shitz »

Jako je teško nastaviti sa polaganjem ispita nakon duge pauze,iz iskustva govorim. I srećnici su oni koji mogu nakon završene srednje škole samo studirati, ići redovno na predavanja i ispite kontinuirano spremati i polagati. . Ja sam uz studij morala i raditi, potom postala dva puta mama, nagurala 13 godina staža (bilo bi i više da su svi poslodavci ispunjavali svoje obaveze)  i sada čvrsto odlučila nastaviti tamo gdje sam stala. Nema nam druge, ono što se započne mora se privesti kraju. Nego knjige u šake i u nove školske pobjede. Mada meni je ovo učenje sad extra :) vraća me u mladost  :mrgreen:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”