Plaćanje školarine na rate

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by Swatch83 »

Ja ću probati u pon ili utorak pa ćemo vidjeti..

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by Swatch83 »

Evo ja danas predala prvu ratu bez ikakvih problema,naravno uz molbu,momak na studentskoj ni riječi mi nije rekao

majadeva
Posts: 7
Joined: Fri Dec 11, 2009 5:11 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by majadeva »

[quote="Swatch83"]
Evo ja danas predala prvu ratu bez ikakvih problema,naravno uz molbu,momak na studentskoj ni riječi mi nije rekao
[/quote]

Super, ja cu sutra isto uraditi. Hvala

arnelaaaaaa
Posts: 18
Joined: Wed Oct 10, 2012 6:36 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by arnelaaaaaa »

Da  li je moguce zakasniti nekoliko dana sa placanje skolarine tj upisom,jer plata mi jos nije bilaa ,poslala sam dekanu por ,a on kaze da ne moze,jel ima neko iskusva sa tim ?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Plaćanje školarine na rate

Post by vuk usamljeni »

Daj ba,kolegice,pusti njih..Njima treba lova odmah a ne pružaju ništa,Možeš upisati kad želiš,nemoj se tim opterećivati,mnogi od nas upošte ne razmišljaju o tome..ne sikiraj se bez veze..kad imadneš i želiš otiđi i plati.A mislim da negdje ima i obavijest da se sačeka do 01. kako bi se vidjele odluke NNV,a i inače ima još ispita i do 07.10 pa možda i dalje od septembarskog roka,tako da nije problem..

arnelaaaaaa
Posts: 18
Joined: Wed Oct 10, 2012 6:36 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by arnelaaaaaa »

Hvala kolega :)

kp500
Posts: 623
Joined: Thu Jan 07, 2010 9:16 pm

Plaćanje školarine na rate

Post by kp500 »

naravno da se može uplatiti poslije tog roka Ima ispita cak i 10 oktobra

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Plaćanje školarine na rate

Post by vuk usamljeni »

Naravno..Ja lično ne bi plaćao ni do nove godine..Al moram prvu ratu do Novembra,da kakvi su,ne bi zezali za Apsolventski rok,tj.Novembar i Decembar....A 2 ratu platim kad stignem i poslije nove godine..

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Plaćanje školarine na rate

Post by MarcusTulliusCicero »

Zanimljivo je kako svaki radnik u Studentskoj službi priča drugu priču. Kod jednog može na rate, kod drugog ne može, kada ih se nazove i pita šta je zvanično kažu da ne može na rate i da je to odluka dekana. Još zanimljivije je to da se ovo ponavlja svake godine.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

Plaćanje školarine na rate

Post by vuk usamljeni »

Ovo je stvarno nevjerovatno,ne znam šta se desi sa Fakultetom za 5-6 godina..prije se nije nikad imalo tih problema znao si jasno i decidno svoja prava.Studentska služba ko Studentska svugdje je bila uvijek arogantna,al su radili svoj posao.Niti sam znao gdje je Dekan i za prodekane,nisu bili potrebni.Sad ludnica,da bi bilo šta uspio moraš pisati il Dekanu il Prodekanu,dobro se posvađati i onda eventualno uspjeti nešto.Što najgore to prava koji mi većina tražimo su legalna i legitimna..Sramota..al do nas je,ja znam samo 3-4 kolega koji konstantno vode borbu i biju bitke i vrše prepiske sa odgovornim drugi samo čekaju da neko drugi odradi za njih..Počevši od famoznog Engleskog zbog kojeg sam živaca i živaca pogubio pa nadalje..

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”