Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
iida
Posts: 155
Joined: Sat Feb 13, 2010 3:53 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by iida »

Ne mozes, odes na studentsku i oni ce ti izdati papir na kojem je tvoja sifra i username. Jednom mi se desilo  :haha:  :haha:

dinnooo
Posts: 150
Joined: Sun Oct 11, 2009 9:43 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by dinnooo »

Da li još nekome nisu na ISSS-u stoji prošla školska godina ili samo meni? :c053:

Pravnik1!
Posts: 103
Joined: Sun Oct 02, 2011 5:49 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by Pravnik1! »

Meni jos nisu promijenili.

ShinyMyo
Posts: 28
Joined: Thu Sep 26, 2013 3:13 am

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by ShinyMyo »

Ja imam problem s upisom ocjene na ISSS. Polozio sam Uvod u nauku o drzavi i pravu prije nekoliko godina i upisano je u index ali ne i na ISSS. Isao sam na studentsku nekoliko puta i rekli su da je to u redu, da mogu prijavljivati ispite iz visih godina i da je bitno da je upisano u index i stvarno nisam imao nikakvih problema pri prijavi i polaganju ispita visih godina, cak i Struktura prava mi je upisana, a koliko se sjecam ona je vezan predmet i ne moze se polagati niti upisati bez polozenog uvoda u nauku o drzavi i pravu.. Sad ne znam trebam li opet da odem i da ih pitam da upisu, ili da mozda idem ass. Izmirliji i njega pitam sta i kako?
Mislim u redu je dok imam index, ali ne znam sta cu ako nekim slucajem izgubim index, onda nemam nikakvog dokaza da sam taj predmet polozio.

Nejraaa
Posts: 380
Joined: Fri Dec 31, 2010 8:06 am

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by Nejraaa »

Ja sam imala nekoliko neupisanih ocjena dugo dugo vremena i onda kad je bilo jasno da ih sami nece upisati navaljivala sam i na studentskoj i slanjem komentara dok to nisu regulisali i na isss konacno. Ne bih rizikovala da radi necije lijenosti da radi svoj posao, sutra mozda dodjem u neugodnu situaciju i moram bilo sta pravdat ili dokazivat.


YiggSaw
Posts: 127
Joined: Wed Sep 02, 2009 4:59 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by YiggSaw »

Moze li se dobiti novi pass i username a da  ja ne dolazim na studentsku ?

_vodolija
Posts: 328
Joined: Fri Jul 31, 2009 6:46 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by _vodolija »

Ne mogu otvoriti isss, da li jos neko ima? :|

Luckyluke
Posts: 24
Joined: Tue Jun 22, 2010 11:39 am

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by Luckyluke »

Meni koliko sad vidim nije uspjela prijava preko ISSS-a moguce jer sam prijavljivo preko mobitela pa ko zna sta se učitalo sta nije ..sta mi je ciniti mogu li izlaziti ispite u 1 roku u septembru pa po cijenu da ih plaćam kao komisijske ??

Minerva
Posts: 475
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:06 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by Minerva »

Najbolje je da nazoves studentsku sluzbu ako nisi u Sarajevu, ako jesi u Sarajevu trci do njih da ti ne propadne rok-jer nikoga ne interesuje razlog zasto ti nema prijavljenih ispita.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”