Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Post by Legally Blonde »

Evo, da i ovdje ponovimo ovu RADOSNU VIJEST! :)
Odluka je donesena... Studenti koji su i prosle godine uplatili 20 KM za ISSS, ove godine uplacuju samo 10 KM na racun Univerziteta, a oni koji su vec uplatili 20 KM, 10 KM mogu podici uz pokaz indexa u sekretarijatu. :)

Etooo... :) I usput receno, kazu da ce u aprilu biti i elektronsko priajvljivanje ispita! (Hope so!). :)
Last edited by Legally Blonde on Sat Aug 18, 2012 10:33 pm, edited 1 time in total.

MoonLight
Posts: 1
Joined: Sun Feb 22, 2009 7:45 pm

Odg: ISSS

Post by MoonLight »

[quote="pravnica"]
Evo, da i ovdje ponovimo ovu RADOSNU VIJEST! :)
Odluka je donesena... Studenti koji su i prosle godine uplatili 20 KM za ISSS, ove godine uplacuju samo 10 KM na racun Univerziteta, a oni koji su vec uplatili 20 KM, 10 KM mogu podici uz pokaz indexa u sekretarijatu. :)

Etooo... :) I usput receno, kazu da ce u aprilu biti i elektronsko priajvljivanje ispita! (Hope so!). :)
[/quote]

Da ali to se odnosi samo na studente Trece i Cetvrte godine:((

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: ISSS

Post by Legally Blonde »

Koliko sam ja skontala... da! :o :-\
Ne kontam logiku, ali...

Bertony
Posts: 4
Joined: Sat Feb 21, 2009 10:06 pm

Odg: ISSS

Post by Bertony »

Nas ISSS nikad nece raditi kako treba... :( A i ako bude, onda ce nam prof. govoriti kako nismo prijavili ispite, pa ne mozemo plagati...Kao da gledam.

goggo
Posts: 37
Joined: Sat Aug 29, 2009 1:18 pm

Odg: ISSS

Post by goggo »

Da li iko ima problem sa ovim cudom. Ja sam ocisti drugu jos u oktobru prosle godine, ali mi i sada stoji da nisam polozio ustavno I, stvarno, nasljedno, krivicno, bracno. Znam da su mnogi imali ovaj problem na pocetku i da su prijavljivanjem greske popravili ga. Ja sam isto ucinio i u pocetku se bili popravili par ispita, ali sada nista, a da ne spominjem da redovno i sada prijavljujem gresku i da su mi polozeni ispiti sa trece godine redovno evidentirani. Zaista ne znam sta da radim...

malena
Posts: 82
Joined: Mon Jun 29, 2009 3:45 pm

Odg: ISSS

Post by malena »

Nemoj se sikirati bezveze,imaš dokaz  u index-u,a njihov problem što to nije tamo evidentirano.

goggo
Posts: 37
Joined: Sat Aug 29, 2009 1:18 pm

Odg: ISSS

Post by goggo »

[quote="malena"]
Nemoj se sikirati bezveze,imaš dokaz  u index-u,a njihov problem što to nije tamo evidentirano.
[/quote]

Znam, ali me strah da se ne desi kao na Ekonomskom fakultetu dje je ISSS zakon i ako tamo nemas upisan ispit dzaba Index, bar mi je tako rekao prijatelj koji je treca godina na Ekonomiji.

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: ISSS

Post by Dama Pikova »

Jesi isao na studentsku da njima to prijavis?
Ja sam na studentskoj stalno dosadjivala jer mi isss nije funkcionisao i sad je sve ok. Probaj.

goggo
Posts: 37
Joined: Sat Aug 29, 2009 1:18 pm

Odg: ISSS

Post by goggo »

[quote="Dama Pikova"]
Jesi isao na studentsku da njima to prijavis?
Ja sam na studentskoj stalno dosadjivala jer mi isss nije funkcionisao i sad je sve ok. Probaj.
[/quote]

Hvaaaaala  :D

Nejra_sa
Posts: 176
Joined: Thu Apr 09, 2009 12:38 pm

Odg: ISSS

Post by Nejra_sa »

Meni je upisana pogresna ocjena...manja  :h035: je li se to prijavljuje na studentskoj sluzbi?

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”