Bezuslovni upis

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Bezuslovni upis

Post by malinaac »

pozdrav svima, moze li mi neko reci ako je neko upisao bezuslovno 4 godinu prvi put ,ima li pravo ,iduci mj,izaci na apsol.rokove,i kako se prijavljuju...jel treba neki pecat na studentskoj..hvala :S

Ljubicica444
Posts: 358
Joined: Tue Jul 12, 2011 10:53 am

Bezuslovni upis

Post by Ljubicica444 »

pa ako prvi put upisujes 4 godinu,nisi apsolvent,ne mozes koristit apsol.rokove samo ako drugi put upisujes 4 godinu,

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Bezuslovni upis

Post by malinaac »

zvala sam danas studentsku I receno mi je tako,al me zbunjuje to sto sam srela dvije kolegice,koje su prosle godine prvi put iupisale 4, I kazu iduci mj.izlazile su na aps.rokove,bez obzira sto nisu oslusale godinu. I dosta ispita su polozile.  :S

marelicac
Posts: 33
Joined: Wed Feb 29, 2012 8:34 pm

Bezuslovni upis

Post by marelicac »

[quote="malinaac"]
zvala sam danas studentsku I receno mi je tako,al me zbunjuje to sto sam srela dvije kolegice,koje su prosle godine prvi put iupisale 4, I kazu iduci mj.izlazile su na aps.rokove,bez obzira sto nisu oslusale godinu. I dosta ispita su polozile.  :S
[/quote]
Koliko se plaća bezuslovni upis,ja sam totalno zbunjena da li da upišem taj bezuslovni ili ne,vremena je sve manje,a ja još ne znam šta da radim?!

Ljubicica444
Posts: 358
Joined: Tue Jul 12, 2011 10:53 am

Bezuslovni upis

Post by Ljubicica444 »

[quote="malinaac"]
zvala sam danas studentsku I receno mi je tako,al me zbunjuje to sto sam srela dvije kolegice,koje su prosle godine prvi put iupisale 4, I kazu iduci mj.izlazile su na aps.rokove,bez obzira sto nisu oslusale godinu. I dosta ispita su polozile.  :S
[/quote][quote="malinaac"]
zvala sam danas studentsku I receno mi je tako,al me zbunjuje to sto sam srela dvije kolegice,koje su prosle godine prvi put iupisale 4, I kazu iduci mj.izlazile su na aps.rokove,bez obzira sto nisu oslusale godinu. I dosta ispita su polozile.  :S
[/quote]
e to su one nesta na svoj nacin polagale,ja mislim da je bitnije sto kaze stude.sluzba nego price okolo,mada je danas sve moguce

malinaac
Posts: 129
Joined: Sun Oct 21, 2012 3:05 pm

Bezuslovni upis

Post by malinaac »

slazem se.. I hvala..al izgleda na nasem fakultetu ,pojedini rade nesto I na svoju ruku,zbunjujuci druge.. :zamisljen: 

Aida_ida
Posts: 245
Joined: Wed Apr 07, 2010 4:44 pm

Bezuslovni upis

Post by Aida_ida »

Mene sada interesuje nacin polaganja kada bezuslovno upisemo 4. Ako polozimo obligacije onda mozemo izlaziti predmete iz cetvrte (uslovno vezane) ili moramo ocistiti trecu pa onda izlaziti iz cetrvte? Ako neko pouzdano zna da objasni .Hvala

sweet
Posts: 53
Joined: Wed Sep 26, 2012 12:55 pm

Bezuslovni upis

Post by sweet »

Placaju li redovni samofinansirajuci koliziju ?

Minkica
Posts: 143
Joined: Tue Apr 27, 2010 1:29 pm

Bezuslovni upis

Post by Minkica »

[quote="Aida_ida"]
Mene sada interesuje nacin polaganja kada bezuslovno upisemo 4. Ako polozimo obligacije onda mozemo izlaziti predmete iz cetvrte (uslovno vezane) ili moramo ocistiti trecu pa onda izlaziti iz cetrvte? Ako neko pouzdano zna da objasni .Hvala
[/quote]



I mene interesuje ovo što je kolegica pitala.Ako neko zna ,zamolila bih da nam odgovori.Hvala

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Bezuslovni upis

Post by aidaim »

Nađete listu vezanih predmeta i pogledate, i sa nepoloženim obligacijama možete na neke ispite izaći ali samo neke, znači samo lista vezanih predmeta i to je to, ja sam inače stari sistem. Što se tiče apolventskih rokova, jedino se može izlazit kad se drugi put upisuje četvrta.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”