Seminar za studente prava

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Lekica88
Posts: 240
Joined: Sat Aug 29, 2009 11:32 am

Seminar za studente prava

Post by Lekica88 »

Molila bih nekoga ako ima kakve informacije vezane za ovaj seminar sto pocinje sad u cetvtak da napise.. Prijavila sam se na vrijeme, medjutim, jos niko nije sa mnom kontakirao ni na koji nacin, pa me interesuje jel' to znaci da ipak ne mogu prisustvovati seminaru, jer je vec popunjen broj studenata ili trebam jos sacekati da mi se jave.. Unaprijed hvala  :D!

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Seminar za studente prava

Post by amra 1 »

trebalo bi da ti jave na email...u pravilu, javljaju po isteku roka za prijave tj. narednih dan-dva nakon posljednjeg dana prijave  :d055:

i da, moguce je da objave spisak (na pfsa) prijmljenih studenata, za jedno 2,3 dana...
Last edited by amra 1 on Tue Dec 25, 2012 10:43 pm, edited 1 time in total.

Lekica88
Posts: 240
Joined: Sat Aug 29, 2009 11:32 am

Odg: Seminar za studente prava

Post by Lekica88 »

prijava je trajala do ponedjeljka, a seminar pocinje sad u cetvrtak, pa eto valjda na vrijeme saznam :).. uglavnom hvala tebi na odgovoru.. pozz :D

rijalda
Posts: 122
Joined: Fri Mar 06, 2009 12:40 pm

Odg: Seminar za studente prava

Post by rijalda »

i ja sam se na vrijeme prijavila,niko me nije kontaktirao :) mislim da nisu nikoga zvali,jer su se i na facebooku javljali sa istim pitanjem(ona grupa studenata 4 godine)

berince_s
Posts: 532
Joined: Sat May 30, 2009 6:27 pm

Odg: Seminar za studente prava

Post by berince_s »

Neka te nista ne brine... Ako te ne kontaktiraju do cetvrtka, onda nisi primljena... Izgleda da se sad svi vode politikom organizovanja koju su primjenili organizatori Pravne Klinike iz medijskog prava...Ono uveliko pocnu predavanja, a vise od pola raje i dalje ocekuje mail bar da zna da li su primljeni ili ne... :D

Lekica88
Posts: 240
Joined: Sat Aug 29, 2009 11:32 am

Odg: Seminar za studente prava

Post by Lekica88 »

ma bez obzira jesam li primljena ili ne, red je da bilo sta jave, bar mail nije tesko poslat'.. tako su neprofesionalni i bezobrazni, a nazivaju se nekakvom organizacijom.. al' u nas je sve tako, pa i ovo :).. bice seminara aBd, al' valjda u boljoj organizaciji..

Locusta
Posts: 70
Joined: Sun Aug 30, 2009 5:06 pm

Odg: Seminar za studente prava

Post by Locusta »

bas sam se radovala ovoj temi, ali nista od maila, pa pretpostavljam da je i nista od seminara =)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”