Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by Nejra4 »

Pa da, ja zaboravih na koliziju. Iako se vodiš i dalje kao obnova, to su samo dva predmeta, možeš haman sve predmete iz naredne godine polagati.

HeJoj
Posts: 25
Joined: Tue Mar 26, 2013 4:36 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by HeJoj »

Ma normalno da ću uzeti koliziju.. Al' godina je godina. :/

HeJoj
Posts: 25
Joined: Tue Mar 26, 2013 4:36 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by HeJoj »

Prvo da čestitam USP-u na svim ostvarenjima na sjednici, i hvala vam mnogo. :D A sad da pitam, pošto je socijalni rok u 3. sedmici oktobra, dakle naredne sedmice, ima li ikakvih informacija kada su prijave ispita? Ja ulijećem na ISSS svako malo da vidim ima li šta da se prijavi, i nema nikad.. Stalno sam na svim mogućim stranicama vezanim za fakultet, nema nikakvih obavještenja, a rok se bliži.

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by Nejra4 »

Bit će obavještenje.

HeJoj
Posts: 25
Joined: Tue Mar 26, 2013 4:36 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by HeJoj »

Jašta će. :P Ovo se ne prijavljuje preko ISSSa, nego preko prijavnica na Studentskoj službi. I sutra je posljednji rok za prijavu. Sreća pa mi jaranica koju sam srela sinoć reče, mogla sam komotno i ovo da propustim. Ne znam samo zašto se očekivalo od mene da budem upućena u ovo, jer nigdje ništa nije pisalo ni na jednoj stranici, a ja prvi put izlazim na socijalni. Ali hajde eto..

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by Nejra4 »

Pa normalno da će biti obavještenje, nećemo bacati grah kad je koji rok.
Bilo je obavještenje na stranici USP-a na facebook-u, i u svim grupama, a mislim da je bilo i ovdje i na stranici fakulteta.

HeJoj
Posts: 25
Joined: Tue Mar 26, 2013 4:36 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by HeJoj »

Šta pričaš ti? Ja govorim o obavještenju vezanom za prijave ispita, ne za termine ispita same (to je izašlo jučer, duše ažurne). Na Fejsbuku me nema, a na stranici fakulteta nije bilo ništa, kao ni ovdje na Studomatu među obavještenjima (posljednje obavještenje je da je socijalni odobren i to je to), kao ni na ISSSu, provjeravala sam svaki dan, a nema bogme ni na fb stranici USPa na koju mogu da uletim i bez profila, posljednja dva obavještenja su također čisto o tome da je socijalni odobren a o prijavama ćemo biti ''pravovremeno obavjesteni'' i onda nešto ono za party u Slozi. Dakle sve u svemu, bilo je obavještenje svugdje da je socijalni odobren i da će biti u 3. sedmici oktobra, ali ja ne govorim o tome. A ako će sve konkretnije informacije biti na FBu po tim studentskim grupama onda su mi trebali reći odmah u prvom semestru prve godine lično profesori ili asistenti ''morate imati profil na Fejsbuku da bi znali bilo šta vezano za  faks'', ali naravno gdje će to reći, tim više zato što fakultet već ima svoju stranicu i u njoj rubriku ''obavještenja'' koja bi trebala za nešto da služi.

Dzeniii
Posts: 929
Joined: Tue Jan 05, 2010 12:00 am

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by Dzeniii »

Oni stave jedno obavještenje na fakultetu, pa čini mi se, ko vidi, vidi.. Isto je bilo jedne godine kad su nam dali socijalni, al' ajd.. Još danas do 14 h se može prijaviti socijalni, tako sam pročitala na fb-u  :haha:

HeJoj
Posts: 25
Joined: Tue Mar 26, 2013 4:36 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by HeJoj »

Ma prijavila sam jučer, sve ok sad.. Ali bilo bi lijepo kada bi to doveli u red malo, pa nije nam valjda dužnost svima da budemo na jednoj socijalnoj mreži koja generalno nema veze s faksom da bismo bili informisani. A to obavještenje na faksu, heh.. I to sam gledala, nigdje ga nisam vidjela, ni na prizemlju ni na prvom spratu (pošto sam ja prva godina).. Samo rezultati starih ispita i termini za ispite koji su bili prije oktobra, dakle na zapadu ništa novo.

larisa lara
Posts: 9
Joined: Wed Nov 05, 2014 2:46 pm

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu

Post by larisa lara »

Pozdrav kolege,ja sam na odjeljenju u tuzli,apsolvent sam.zanima me mozete li vi izlaziti ispite sa cetvrte godine ako vam nije cista treca?nama gospodja iz nase studentske sluzbe ne dozvoljava to,onda kaze mozete izlazit ispite u vrijednosti 30 bodova,sto se odnosi na koliziju,koja nema veze sa nama apsolventima.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”