Priznanje za internet stranicu USP-a

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by MarcusTulliusCicero »

Sinoć je u Kamernom teatru 55 u organizaciji APRIORI komunikacija održana svečana ceremonija proglašenja najboljih web stranica u Bosni i Hercegovini. WebAward.Me je centralni izbor najboljih web stranica u Bosni i Hercegovini koji već četvrtu godinu nagrađuje najbolje web stranice u 16  kategorija.

Internet stranica USP-a je u kategoriji nevladinih organizacija ušla u finale među tri najbolje web stranice.

http://usp.ba/priznanje-za-internet-str ... sp-a/8633/

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Eborg »

Čestitke!  ;)

Mada, da budem iskren, ne znam koliko studenti uopće posjećuju tu stranicu, najveći broj informacija mogu pronaći upravo ovdje.

The more the merrier!  ;)

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by MarcusTulliusCicero »

ePravo je van konkurencije. :mrgreen:

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Eborg »

Još da dovedemo i svršene pravnike pa da nam pomognu riješiti dubioze na nekim diskusijama ne bi nam bilo premca. :D

Jenny1406
Posts: 2714
Joined: Sat Nov 21, 2009 10:41 am

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Jenny1406 »

Cestitke od srca.  :bravo:

Vjecni studos
Posts: 437
Joined: Wed Apr 14, 2010 12:59 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Vjecni studos »

ePravo je definitivno van konkurencije. ovaj forum je super stvar, i kamo srece da je bio malkicu ranije.  :mrgreen:

USP me ne zanima... Nikad od njega nikakve koristi.  Vise nije radio nego sto je, a i nije bio bas "Google friendly". Meni kad je trebao, tamo jos neke 2007.g., dok sam jos bio frisak student,  :mrgreen: jedva sam ga nasao, a i kad jesam skoro nikad nije radio...
Last edited by Vjecni studos on Thu Oct 11, 2012 8:04 pm, edited 1 time in total.

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Amcho »

@Vjecni studos

Ne možeš na stvari gledati isto 2007. godine i danas kad USP čine skroz drugi ljudi, nova garnitura ljudi koja je donijela sa prethodnom mnogo promjena i napravila mnogo dobrih i konkretnih stvari. Da sad ne nabrajam pojedinačno, ali pomaka ima i vidi se napredak na svim poljima. Ali isto tako treba biti realan i priznati da USP vodi borbu sa vjetrenjačama koje se okreću samo u smjeru vjetra utemeljenom u njihovu korist, ali nikada za studente i naša prava. :d055:

Da ne bi dalje polemisali čestitke USP i posebno ljudima koji vode računa o web stranici USP-a prije svega MTC kao nosiocu ePrava i Bogami USP. :d055:

Samo tako nastavite i dogodine da se uzme prvo mjesto. (H)

Vjecni studos
Posts: 437
Joined: Wed Apr 14, 2010 12:59 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Vjecni studos »

Pa dobro. U pravu si, stvari se jesu itekako promjenile nabolje, i danas je daleko lakse studirati (zbog bolje komunikacije izmedju studenata, izmedju studenata i profesora, foruma, pa sve do stranice fax-a, gdje ne stoje rezovi ispita jos od prije 2 godine...) tome ja kao stariji (relativno  :mrgreen:) student mogu posvjedociti. Razlika je OGROMNA.

Svaka cast MTC-u, stvarno mu svaka cast, ne samo sto nam je svima zivot bitno olaksao, nego sto covjeka nesto pokrece (al nek mu ne udari u glavu  :mrgreen: ).

USP ne znam kakav je, kao sto rekoh danas je sve mnogo bolje, pa je vjerujem i to, al eto, ja sam prezadovoljan ovim forumom, i tu stvarno nadjem sve sto mi treba. Uglavnom -  :d055:

emma84
Posts: 52
Joined: Tue Jul 05, 2011 9:12 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by emma84 »

Cestitke USP-u...i, veliko hvala MTC-u, na nesebicnom zalaganju...i radu,  u korist studenata !  ( Naravno, hvala i svima koji su na bilo koji nacin sudjelovali u olaksavanju  ispitnih kolotecina.  )

Harvester_of_Sorrow
Posts: 1320
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:48 pm

Odg: Priznanje za internet stranicu USP-a

Post by Harvester_of_Sorrow »

Cestitke. Velika i pozitivna stvar za USP.  :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”