USP organizuje Moot Court takmičenje

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by MarcusTulliusCicero »

Udruženje studenata Pravnog fakulteta u Sarajevu organizuje državno takmičenje simulacije suđenja u oblasti krivičnog prava za državne pravne fakultete u Bosni i Hercegovini. Donatori: Američka ambasada u Sarajevu. Partneri: :cenzura:, Sarajevo-x.com, MOJPORTAl Group, RSG Radio, McCafe...

Više na: http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/5269/ i http://usp.ba/obavjestenja/1039/

Locusta
Posts: 70
Joined: Sun Aug 30, 2009 5:06 pm

Odg: USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by Locusta »

kako se prijaviti u tim PFSA?

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by Eborg »

I mene to zanima - kako se prijaviti? Ako bude više interesa, da li će biti moguće napraviti timove PFSA 1, PFSA 2 itd.?

Nešto sam skeptičan da će kolege sa drugih fakulteta uzeti velikog učešća. Kad nas tradicionalno ubijaju u pojam godinama tu je jako malo samopouzdanja za ovakve stvari nažalost.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by MarcusTulliusCicero »

Najbolje vam je da pošaljete e-mail na moot.court@usp.ba ili direktno Igoru na igor@usp.ba. On je menadžer ovog projekta pa će vam dati sve potrebne informacije.

Ja sam samo zadužen oko IT-a, tako da ne znam tačno kako će funkcionisati prijave i sama organizacija.

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by Eborg »

Aha, nisam to znao. Kontaktirat ću ih, hvala!  :d055:

Ako tebi bude na ruku molim te pogledaj da optimiziraš forum za Tapatalk ako ne zahtijeva puno optimizacije, u današnjem vremenu ovaj forum stvarno postaje sve više i više neophodan.  :d055:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: USP organizuje Moot Court takmičenje

Post by MarcusTulliusCicero »

Pokušat ću još danas da to implementiram, pa ti se javim da mi kažeš je li sve udure. :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”