Lista vezanih/uslovnih predmeta

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by MarcusTulliusCicero »

@nuki_cika

Prijedloge su sastavljale katedre, a onda Nastavno-naučno vijeće usvajalo. Liste su i više nego korektne, jer su se mogle napraviti tako da nam zagorčaju život. Ja bih tebe zamolio da se ti potrudiš i da ne budeš na svakoj mogućoj temi od prve do četvrte godine loncu poklopac. Nemoj me dalje citirati jer ću zloupotrijebiti svoje ovlasti i izbrisati ti post.

pravnik_123

Upravu si. Pojedinci zaboravljaju kako nam je bilo prošle godine, pa se ništa nije moglo polagati. Također neće da shvate da liste vezanih predmeta samo daju dodatnu snagu odluci da se mogu polagati ispiti ako nije čista prethodna godina.

amra 1
Posts: 453
Joined: Fri Oct 02, 2009 6:38 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by amra 1 »

pravnik_123 znam, naravno da ne mogu, zato sam i stavila ovo-  :mrgreen: Mislila sam se izvuci hinjski s klinikom iz radnog ali danas vidjeh da mi je to propalo. NIsam stvarno znala za ovaj uslov niti mi je padao na pamet ali uredu, ipak ''oni'' bolje znaju.

i da javim ako koga zanima da se u ovoj akademskoj godini pravna klinika iz radnog prava moze polagati bez obzira na radno pravo (sto znaci da nisu vezani predmeti u tom smislu), kako je i navela profesorica u mailu koji sam dobila:

Uvazena kolegice,
u ovoj akademskoj godini mozete pristupiti ispitu iz Pravne klinike iz radnog prava iako niste polozili radno pravo.
Pozdrav,
prof.dr Jasminka Gradašcevic-Sijercic
Last edited by amra 1 on Tue Jun 26, 2012 1:16 pm, edited 1 time in total.

_vodolija
Posts: 328
Joined: Fri Jul 31, 2009 6:46 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by _vodolija »

Zanima me da li se ova lista vezanih predmeta odnosi na studente koji su apsolventi od ove skolske godine?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by MarcusTulliusCicero »

Odnosi se na SVE od brucoša do apsolvenata.

amina.s.
Posts: 152
Joined: Wed Mar 03, 2010 4:12 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by amina.s. »

da li se odnosi na stari sistem ova lista vezanih predmeta?

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by nuki_cika »

Pa čovjek je iznad napisao da se odnosi na sve,pa i na stari sistem-čitajte malo

amina.s.
Posts: 152
Joined: Wed Mar 03, 2010 4:12 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by amina.s. »

citam,ali sam dobila informaciju da se to ne odnosi na stari sistem.htjela sam samo da provjerim da li je info tacna.

crvenikonac
Posts: 200
Joined: Sun Feb 27, 2011 11:45 am

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by crvenikonac »

je li Rim s necim uvezan?

dade
Posts: 125
Joined: Thu Mar 12, 2009 6:39 pm

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by dade »

interesuje me da li je ovo pod B stupilo na snagu sada ili od 2013/2014 sk.god. jer je gore malo zbrkano napisano ..... ??

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Lista vezanih/uslovnih predmeta

Post by MarcusTulliusCicero »

Sada, odluka je donesena prethodne akademske godine, pa se ta riječ "naredna" odnosi na ovu sada. :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”