Odgoda ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
samirs
Posts: 19
Joined: Mon Jan 18, 2010 3:00 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by samirs »

[quote="nuki_cika"]
MTC-to je uredu,da je hladno jeste hladno,ali i mene nervira ova razmazenost ovih sarajlija-koda prvi put vide snijeg i kao da su prvi put izloženi hladnom vremenu-danas padne snijeg sutra očekuju da im je sve čisto ispred kuće,da su im svi prilazi slobodni kako bi se mogli nesmetano kretati-prije su ljudi gazili kilometrima po dubokom snijegu kako bi došli do škole ili posla i nisu se žalili,a danas malo padne snijeg  kuku majko kako ću otići ovdje,kad će očistiti put i druga zanovjetanja,.Nisam jednom izasao na minus 10 ili -15,pa da ne znam kako je na tako niskoj temperaturi ;)
[/quote]

Evo sjatili se svi da po sarajlijama udare. Da su "nesarajlije" pravi domaćini kao što su nekad bili, imali bi ogrijeva i hrane za šest mjeseci, a ne da im nakon dva dana moraju oružane snage helikopterima dovoziti hljeb iz sarajevske velepekare...

Flaaa
Posts: 213
Joined: Sat Aug 22, 2009 3:04 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Flaaa »

znam da nije prikladno pitanje za ovu temu al me zanima jedna infromacija.
s obzirom da farmaceutski fakultet nema vlastitu stranicu mog prijatelja zanima da li su na tom fakultetu odgodjeni ispiti? s obzirom da nije bilo nikakvog obavjestenja.
pa et ako neko ima prijatelja na farmaciji da mi javi  :d055:

Hasisar
Posts: 106
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Hasisar »

Ako ovo nastavi padati kakva je mogucnost da se odgode i sl sedmice  :mrgreen: !? Sta vi mislite  :f010: ?

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Odgoda ispita

Post by ClEoPaTrA »

Najbolje je da se fakultet zatvori do septembra, svima upišu ocjene i nastavi rad u oktobru.

Hasisar
Posts: 106
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Hasisar »

Bez nervoze i ironije kolegice ja bih vas lijepo molio :). Razumijem ja i vase stavove ali eto situacije je kod mene takva da bih ja iskreno volio jos jednu sedmicu odgode  :mrgreen:. A ako vas to nervira, jednostavno ne citajte moje postove. Peace

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by nuki_cika »

I ja ne bi volio da odgode još jednu sedmicu,a na kraju krajeva ne znam sta dobivate tim odgodama?Skraceno vrijeme za ispite u aprilu ;)

Belaj
Posts: 146
Joined: Wed Apr 14, 2010 4:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Belaj »

Tesko da ce odgoditi za jos 1 sedmicu. Od 5.marta pocinju apsolventski rokovi.

Ja iskreno ne bi volio vise odgadjanja. Ovo je bilo taman :)

Hasisar
Posts: 106
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Hasisar »

Ma dobro uvijek bilo toga da jedni vole jedno,drugi drugo itd. Nije bitno da li time nesta dobivam ili ne, samo me interesovalo i misljenje ostalih o toj mogucnosti.
I ja mislim da nece vise odgadjati ali eto nije lose ni koju "promuhabetiti"  :mrgreen: Pozz

Raindrop
Posts: 91
Joined: Thu Aug 27, 2009 9:05 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Raindrop »

[quote="Belaj"]
Tesko da ce odgoditi za jos 1 sedmicu. Od 5.marta pocinju apsolventski rokovi.

Ja iskreno ne bi volio vise odgadjanja. Ovo je bilo taman :)
[/quote]

Je li 100% da pocinju od 5.marta?

Belaj
Posts: 146
Joined: Wed Apr 14, 2010 4:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Belaj »

http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/4437/

Evo svih rokova, zakljucno sa septembarskim :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”