Odgoda ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odgoda ispita

Post by Eborg »

Pošto vidim da je ova odluka o odgađanju ispita za 7 dana još uvijek nezvanična a na temama pojedinih predmeta se prave planovi oko kontaktiranja profesora putem e-maila ovu temu možemo koristiti za koordinaciju.

U principu je to dobra odluka no onda bi odgođeni ispiti došli u koliziju sa ispitima iz one sedmice u koju se premještaju. Mislim da ne bi bilo preklapanja, više bi zapravo bilo do "nezgodnih" termina.

Da li da čekamo obavještenje USP-a ili da pojedinačno kontaktiramo profesore?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Odgoda ispita

Post by MarcusTulliusCicero »

Obavještenje povodom proglašenja vanrednog stanja
http://usp.ba/obavjestenja/689/

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Eborg »

Kako me ovo nervira. Ispiti su bili planirani za par dana a mi pojma nemamo hoće li ih biti.

Šta sad, da saznamo na jutro kad nam je ispit da ipak (ne) moramo doći? Niđe veze...

samirs
Posts: 19
Joined: Mon Jan 18, 2010 3:00 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by samirs »

Zbog proglašenja stanja prirodne nepogode u Kantonu Sarajevo od strane Vlade Kantona Sarajevo, obavještavamo vas da se odgađaju svi ispitni termini u periodu od ponedjeljka 06. 02. 2012. do nedjelje 12. 02. 2012.

Služba za rad sa studentima i planiranje nastave će vas obavijestiti o naknadnim ispitnim terminima.


Na Ekonomskom fakultetu :)

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Eborg »

Da, samo se postavlja pitanje da li je to odluka njihovog dekanata ili samo provode odluku rektorata.

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by reuf »

Ma ne mozemo se mi ravnat po Ekonomiji, kod njih je uvijek sve u najboljem redu sto se tice organzacije. I prije nego sto se rektor oglasio, na stranici im je bilo obavjestenje o odlaganju ispita do daljnjeg.

Kod nas se po obicaju nista ne zna. Pitam se zar nema neko iz USPa ko je u kontaktu sa dekanom i upravom fakulteta telefonski?! Bojim se da od slanja mailova na sluzbene adrese fakulteta nece nista biti, jer je vikend...

EDIT:

Evo javio se nas dekan na TVSA, ali kasno sam se ukljucio, pa nisam cuo kakvo je saopstenje dao. Ako sam dobro cuo na kraju, ispiti se odgadjaju za 7 dana!?
Last edited by reuf on Sun Feb 05, 2012 12:10 pm, edited 1 time in total.

Jenny1406
Posts: 2714
Joined: Sat Nov 21, 2009 10:41 am

Odg: Odgoda ispita

Post by Jenny1406 »

Ispiti ce biti odgođeni za sedmicu od 20. do 26. u istim terminima - to je njegova izjava. :d055:

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Eborg »

Odlično!  :d055:

Emy
Posts: 7
Joined: Thu Jul 16, 2009 4:25 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Emy »

Ima li neko informaciju da li se ova odluka o odgodi ispita odnosi i na odjeljenje Pravnog fakulteta Sarajevo u Tuzli...?

Leloni
Posts: 182
Joined: Thu Feb 26, 2009 3:32 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Leloni »

Stavili su zvanicno i na stranicu fakulteta



Obavještavaju se studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu da se ispiti zakazani u terminima od 06. do 12.02.2012. godine, odgađaju zbog vremenskih neprilika.


Isti će se održati u periodu od 20. do 26.02.2012. godine, prema ranije utvrđenim satnicama.



IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”