Odgoda ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Lucky Strike
Posts: 498
Joined: Sat Feb 21, 2009 11:18 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Lucky Strike »

Ma nema ni vremena, a ni prostora da se otkaže cijela sedmica opet. Možda ponedjeljak, eventualno utorak ako budu padavine kao i zadnji put što su bile.

FareSa
Posts: 148
Joined: Wed Mar 11, 2009 12:03 am

Odg: Odgoda ispita

Post by FareSa »

Kako nema vremena. od 23. do 29. pa nek se organizuju.

Flaaa
Posts: 213
Joined: Sat Aug 22, 2009 3:04 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Flaaa »

s obzirom da mi sve radimo u zadnji tren cisto sumnjam da ce biti kakve odgode, iako bih volio. Ne zbog sebe vec zbog ljudi koji zive izvan Sarajeva.

anestezija
Posts: 445
Joined: Fri Jun 26, 2009 12:40 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by anestezija »

Meni je u principu svejedno, ali ako bude haos k'o prosli put, nema da nema vremena ni prostora. Ne moze se protiv vise sile, vremena i prostora ce se naci. ;)

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Odgoda ispita

Post by MarcusTulliusCicero »

Ne vjerujem da će biti nekih većih snježnih padavina. Uostalom i meteorolozi su rekli da to može biti najviše 10-ak ili 15 cm snijega. Ono zbog čega se može odgoditi nastavni proces su veoma niske temperature. USP je maloprije poslao e-mail Dekanu u vezi sa ovom preporukom Ministarstva, pa ćemo da vidimo kakvo je njegovo mišljenje o ovome.

melina.o
Posts: 34
Joined: Wed Feb 08, 2012 5:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by melina.o »

nadam se da ce bar ponedeljak i utorak odgodit...jer nisi svi studenti blizu toliko.....

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Odgoda ispita

Post by Diesel »

meni je fax 20 min (brzeg hoda ) od kuce a i sama imam problem da do njega dodjem ! ulica je toliko snijegom pokrivena  da se prolaznici jedva vide a druga stvar su jako niske temperature ! maloprije sam do prodavnice sisla i vjerujte nisam osjecala niti jedan dio svoga tijela probali smo ocistiti snijeg i napraviti koliko toliko reda ali nemamo gdje da ga odlozimo u potpunosti razumijem osobe koje zive dalje i ne mogu doci do faxa  ;( ljudi svaka vam cast :d055:

anestezija
Posts: 445
Joined: Fri Jun 26, 2009 12:40 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by anestezija »

Najavljuju do 30cm novog snijega... Bice veselo, ne znam gdje ce ga narod vise "sklanjati".
Zamislite ove ljude koji moraju mini busevima doci do carsije, a isti nisu u funkciji. A da ne govorim o ovima sto zive dalje.
Cini mi se da je bolje i da imamo dva ispita na dan nego da ne uspijemo nikako doci, tj. izaci na ispit.

P.S. Jos jednom pohvala USP-u na blagovremenom djelovanju.  ;)

selmicaaa
Posts: 471
Joined: Thu Oct 01, 2009 10:10 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by selmicaaa »


nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by nuki_cika »

Svi ovi koji se mole za novi snijeg ja bi njima lopate u ruke i  angažovao ih  za čišcenje snijega(ulica,prilaza,pruga itd),pa bi vidjeli da li bi se molili za novi snijeg.I prije je padao snijeg i bile su niske temperature,a nikad se više nismo žalili.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”