Odgoda ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
anestezija
Posts: 445
Joined: Fri Jun 26, 2009 12:40 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by anestezija »

@nuki_cika

Ko se moli za novi snijeg?

I, zapravo, ne, od 1999. godine ovakav snijeg nije pao. I tada je proglaseno vandredno stanje.

Ja eto isto tako svima onim koji zele da se ispiti i nastava odrzavaju po uslovima kakvi su bili prije par dana (ako takvi budu) zelim da ne mogu da mrdnu iz kuce ni da kupe hljeb a kamo li sta drugo, mozda ce promijeniti misljenje!

melina.o
Posts: 34
Joined: Wed Feb 08, 2012 5:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by melina.o »

[quote="nuki_cika"]
Svi ovi koji se mole za novi snijeg ja bi njima lopate u ruke i  angažovao ih  za čišcenje snijega(ulica,prilaza,pruga itd),pa bi vidjeli da li bi se molili za novi snijeg.I prije je padao snijeg i bile su niske temperature,a nikad se više nismo žalili.
[/quote]


a niko ne moli novi snijeg samo malo da se ima obzira prema studentima koji ne zive u sarajevu....

jasna x
Posts: 68
Joined: Sun Jan 10, 2010 12:19 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by jasna x »


ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Odgoda ispita

Post by ClEoPaTrA »

Obavijest za studente

Obavještavaju se studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu da se ispiti zakazani u terminima od 13. do 19.02.2012. godine, odgađaju zbog vremenskih neprilika.
Isti će se održati u periodu od 27.02. do 04.03.2012. godine, prema ranije utvrđenim satnicama.

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by nuki_cika »

Pročitajte mal,o ostale teme,pa ćete vidjeti da se mole za novi snijeg kako bi se ispiti odgodili. :mrgreen:

fani
Posts: 324
Joined: Wed Jan 27, 2010 12:39 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by fani »

Jupiiii:) Hvala cleopatra.

dora
Posts: 422
Joined: Thu Sep 24, 2009 11:39 am

Odg: Odgoda ispita

Post by dora »

Zahvaljujem se u svoje ime i ime svih nas koji putujemo (ja iz jedva prohodne Hercegovine, do juče i bez struje :) USP-u, i dekanu prof. Petroviću na razumijevanju i podršci...Nadam se da će ostatak sedmice biti bez padavins, pa da nastavimo gdje smo stali..;)..

Hasisar
Posts: 106
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Hasisar »

Meni stvarno nije nista jasno, molim vas da me razumijete  :mrgreen:. Sta ako je ispit zakazan za 20.02.2011, da li ce biti ili svi ispiti tek pocinju od 27mog?? Hvala vam puno

pravnik_123
Posts: 578
Joined: Wed Jan 20, 2010 4:24 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by pravnik_123 »

Ispiti koji su zakazani za narednu sedmicu odgadjaju se za 27. A ispiti zakazani od 20-tog, normalno teku. Pa nece ovo stanje trajati mjesec dana:D

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Odgoda ispita

Post by MarcusTulliusCicero »

Obavještenje o odgodi ispita
http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/4430/

Ja sam na Fakultetu, pišem iz USP-a. Provjerio sam u Dekanatu i ovo je konačna informacija.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”