Odgoda ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
melina.o
Posts: 34
Joined: Wed Feb 08, 2012 5:15 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by melina.o »

[quote="dora"]
Zahvaljujem se u svoje ime i ime svih nas koji putujemo (ja iz jedva prohodne Hercegovine, do juče i bez struje :) USP-u, i dekanu prof. Petroviću na razumijevanju i podršci...Nadam se da će ostatak sedmice biti bez padavins, pa da nastavimo gdje smo stali..;)..
[/quote]


i ja se isto zahvaljujem....

anestezija
Posts: 445
Joined: Fri Jun 26, 2009 12:40 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by anestezija »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Obavještenje o odgodi ispita
http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/4430/

Ja sam na Fakultetu, pišem iz USP-a. Provjerio sam u Dekanatu i ovo je konačna informacija.
[/quote]
Thanks! :)

SamraD
Posts: 250
Joined: Tue Sep 27, 2011 1:21 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by SamraD »

Sto se ulica i snijega tice, stanje je grozno, ali i nekako bih dogurala do fakulteta, ali ova zima... Sad sam usla u kucu i iako sam se obukla k'o eskim, glava mi otpada od bolova, jer sam se smrzla, a tek ljudi koji ne zive u Sarajevu pa po ovim minusima sad da moraju dolaziti ovamo... iskreno mi je drago da su odgodjeni ispiti. Hvala USP i dekanu na razumijevanju.

samsung11
Posts: 102
Joined: Tue Sep 08, 2009 12:33 am

Odg: Odgoda ispita

Post by samsung11 »

Za ove van Sarajeva mogu da shvatim. Ali ovo pekavo ponasanje "Sarajlija" koji kao da prvi put vide snijeg i zimu mi ide na zivce. Nigdje cvrstine i stava. Nidje nista...samo kukanje...jadno...

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Odgoda ispita

Post by MarcusTulliusCicero »

Vjeruj da je situacija daleko od normalne. Trole i tramvaji rade, ali je sve veoma usporeno. Također, na Fakutetu je izuzetno hladno. Danas kada sam tu vijest pisao u kancelariji USP-a sam morao obući jaknu. Ogromna je ono zgrada, teško zagrijati na ovim minusima.

Kako god, nema sada razloga da se o tome raspravlja. Ispiti su odgođeni, a na nama je da sada učimo i što bolje se spremimo.

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by nuki_cika »

MTC-to je uredu,da je hladno jeste hladno,ali i mene nervira ova razmazenost ovih sarajlija-koda prvi put vide snijeg i kao da su prvi put izloženi hladnom vremenu-danas padne snijeg sutra očekuju da im je sve čisto ispred kuće,da su im svi prilazi slobodni kako bi se mogli nesmetano kretati-prije su ljudi gazili kilometrima po dubokom snijegu kako bi došli do škole ili posla i nisu se žalili,a danas malo padne snijeg  kuku majko kako ću otići ovdje,kad će očistiti put i druga zanovjetanja,.Nisam jednom izasao na minus 10 ili -15,pa da ne znam kako je na tako niskoj temperaturi ;)
Last edited by nuki_cika on Fri Feb 10, 2012 10:08 pm, edited 1 time in total.

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Odgoda ispita

Post by MarcusTulliusCicero »

Tako mladi, a sve vas nervira. Uplatite članarinu u nekoj teretani i izbacite taj srklet. :D

I to što kažeš ''danas malo padne snijeg'' je presmiješno. Ovo je najveći snijeg koji je ikad pao u Sarajevu, tj. od 1888. od kada se i mjeri sve ovo oko vremenske prognoze. Izađeš ispred haustora i metlom pometeš 120 cm snijega, ha ja. :haha:

Lucky Strike
Posts: 498
Joined: Sat Feb 21, 2009 11:18 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by Lucky Strike »

Ironija bi bila kada snijeg ne bi pao za vikend nikako :)

samsung11
Posts: 102
Joined: Tue Sep 08, 2009 12:33 am

Odg: Odgoda ispita

Post by samsung11 »

Ja imam godisnju clanarinu u teretani...:P A jest malo velik snijeg, tri dana sam otkopavao ulicu i prilaz sa komsilukom...al je mahala ko za ZOI84...:D

nuki_cika
Posts: 1757
Joined: Fri Aug 06, 2010 10:30 pm

Odg: Odgoda ispita

Post by nuki_cika »

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Tako mladi, a sve vas nervira. Uplatite članarinu u nekoj teretani i izbacite taj srklet. :D

I to što kažeš ''danas malo padne snijeg'' je presmiješno. Ovo je najveći snijeg koji je ikad pao u Sarajevu, tj. od 1888. od kada se i mjeri sve ovo oko vremenske prognoze. Izađeš ispred haustora i metlom pometeš 120 cm snijega, ha ja. :haha:
[/quote]
:haha: :haha:,pa dobro mora se priznati da nije malo snijega palo,ali hoću reci"padne jednom u 10 godina ovakav snijeg i odmah sve smeta(što nije očišceno što nema autobusa,tramvaja itd).A to 120 cm,pa nemoj zezati,čovjek bi od dosade izasao i izlopatao ispred ulaza :mrgreen:,a sto se tiče same visine snijega mislim da nas majstorević malo obmanjuje javnost.Rekao bih da je snijeg iz 99 bio i veci i teži od ovog ;)
Samssung-to se ti sjecas olmpijade iz 84-prije bih rekao da je to samo tvoja  pretpostavka :) :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”