Da li se vanredni studenti mogu upisati na još jedan fakultet na redovni studij?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
RahatLook
Posts: 10
Joined: Sun Aug 30, 2009 9:23 pm

Odg: Da li se vanredni studenti mogu upisati na još jedan fakultet na redovni studij?

Post by RahatLook »

[quote="sunrise_ave"]
Tražio jesam, ali nažalost nisam ništa našao u pogledu toga :( Možda nisam dovoljno dobro tražio, morat ću ponovo pogledati kada budem imao malo više vremena. I ja bih se rado upisao 2012/2013., međutim niko ne zna je li to može ili ne, zbog posla nisam u mogućnosti otići na studentsku, pokušavao sam par puta telefonom, ali se niko ne javlja, što naravno i nije iznenađujuće, budući da oni rade sve, osim svog posla.
@ Diesel - koliko sam upućen, priznaju sve zajedničke predmete :)
[/quote]

Ja sam samo došla da ti čestitam. Posao i dva faksa. Naklon.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Odg: Da li se vanredni studenti mogu upisati na još jedan fakultet na redovni studij?

Post by aidaim »

Ja ne vidim zašto se ne bi moglo još nešto upisati vanredno, znam da na filozofskom fakultetu ljudi upisuju dva smijera, jedan redovno drugi vanredno.

johana
Posts: 8
Joined: Tue Feb 02, 2010 2:46 am

Odg: Da li se vanredni studenti mogu upisati na još jedan fakultet na redovni studij?

Post by johana »

Možete upisati redovan studij gdje god to želite! Ja sam vanredan student na našem fakultetu, a redovan na filozofskom! Samo ćete prilikom upisa na fakultet morati uzeti svjedočanstva i diplome na revers, s našeg fakulteta, kopirati ih, ovjeriti i predati kopije, i normalno originale predati na drugi fakultet (originali trebaju biti na fakultetu koji redovno studirate). Za ostalo nećete imati baš nikakvih problema! Nisam sigurna da će vam priznati predmete koji su zajednički, jer ja takve nisam imala, al sam od drugih čula da i to normalno prolazi! Sretno! :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”