Apsolventski rokovi?

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by shitz »

Može li iko od moderatora ili USP osoblja provjeriti zašto nema apsloventskog roka za krivično pravo (stari režim-druga godina)? Nije bio apsolventski rok u novembru a vidim da ga nema ni u decembru. Može li iko to provjeriti? Ili možda znate kome se mogu obratiti i postaviti to pitanje. Poslala sam mail studentskoj službi, ali mi se vratio, navodno mail adresa više nije aktivna. Poslala sam mail i prof. Petroviću, i on se vratio. Ni njegova mail adresa nije u funkciji više. 
Last edited by shitz on Fri Dec 02, 2011 11:05 am, edited 1 time in total.

tina.
Posts: 243
Joined: Sat Sep 12, 2009 5:29 pm

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by tina. »

Najvažniji razlog postojanja administratora i moderatora je održavanje reda na forumu i upozoravanje korisnika o pridržavanju Opštih uslova korištenja, Pravila foruma, kao i svih specifičnih pravila koja jesu ili mogu biti donesena za pojedine sastavne dijelove domene :cenzura:
Last edited by tina. on Fri Dec 02, 2011 12:13 pm, edited 1 time in total.

USP
Posts: 65
Joined: Fri Nov 25, 2011 3:19 am

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by USP »

[quote="mizbiz"]
Može li iko od moderatora ili USP osoblja provjeriti zašto nema apsloventskog roka za krivično pravo (stari režim-druga godina)? Nije bio apsolventski rok u novembru a vidim da ga nema ni u decembru. Može li iko to provjeriti? Ili možda znate kome se mogu obratiti i postaviti to pitanje. Poslala sam mail studentskoj službi, ali mi se vratio, navodno mail adresa više nije aktivna. Poslala sam mail i prof. Petroviću, i on se vratio. Ni njegova mail adresa nije u funkciji više. [/quote]

Provjerit ćemo zašto nema tog roka. Što se tiče e-mailova, vjerovatno su im puni inboxi pa vam zbog toga vraća.

[align=right]Vaš USP[/align]

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by shitz »

USP hvala.  :d055:
Moderator, znam šta je vaša uloga, samo sam se pozvala na vas u nadi da imate neku ideju kako i gdje naći odgovor na pitanje koje imam.

jaca2007
Posts: 25
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:01 pm

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by jaca2007 »

[quote="USP"]
Provjerit ćemo zašto nema tog roka. Što se tiče e-mailova, vjerovatno su im puni inboxi pa vam zbog toga vraća.

[align=right]Vaš USP[/align]
[/quote]
ako nije problem da provjerite i zasto nema kriminologije,nije bilo ni novembarskog a sad nema ni decembarskog roka... mislim sve je povezano,pa usput pitajte i za ovo.ja sam slala mail dekanu,stigao mu je,al ne odgovara

majadeva
Posts: 7
Joined: Fri Dec 11, 2009 5:11 pm

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by majadeva »

moze li mi neko javit za pravnu medicinu stari rezim??? na ovim linkovima nema, reko da nisu slucajno dole na plocu stavili.... unaprijed zahvalna..

disi
Posts: 64
Joined: Tue Mar 02, 2010 8:14 pm

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by disi »

Moze li ako iko sazna rok iz Procesnog i MPP-a kad prof objavi da javi,pls ?!

justBiH
Posts: 105
Joined: Thu Sep 02, 2010 3:35 pm

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by justBiH »

I niko ništa ne zna za apsolventski rok iz Krivičnog prava? :|

USP
Posts: 65
Joined: Fri Nov 25, 2011 3:19 am

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by USP »

Molimo kolegice i kolege da sastave spisak sa tačnim nazivima predmeta za koje nisu izašli apsolventski rokovi, kako bismo to u pismenoj formi proslijedili Dekanatu i studentskoj službi. Spiskove možete slati na info@usp.ba. Hvala na saradnji!

[align=right]USP[/align]

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

Odg: Apsolventski rokovi?

Post by shitz »

USP hvala. Kolege i kolegice, ko će napraviti spisak? Mogu i ja, samo moram imati informaciju za koje još predmete nije bilo apsolventskog roka u novembru i/ili decembru. Krivično pravo nije bilo u novembru, a nije planirano ni u decembru.

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”