Dodjela diploma

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Dado

Odg: Dodjela diploma

Post by Dado »

Samo neka mi neko kaze sta je u Zetri ,jeli se tamo obavezno ici ili cemo diplome dobiti u 14 h na fakultetu .

ClEoPaTrA

Post by ClEoPaTrA »

Ma kao da nam je bitna Zetra. Svakako bismo mori stajati i slušati priče Rektora i dekana...

MarcusTulliusCicero

Post by MarcusTulliusCicero »

Ovo što se dešava oko pozivnica stvarno nema smisla, ali to vam ne daje pravo da se ovdje na forumu izražavate kao kočijaši. Neke postove sam morao izmijeniti, a ubuduće ću ih kompletne brisati a autore istih banovati.

boysick

Post by boysick »

Zetra je nebitna.Ne mora ici ko nece.Uvijek kasnije bude dodjela po fakultetima.

pahuljcica

Post by pahuljcica »

kako cemo znati da li cemo biti na spisku da dobijemu diplomu ove godine jer npr.ja sam diplomirala na prvom septembarskom roku ....

ivana

Post by ivana »

i mene zanima ista stvar?? ne znam sad jel me ove god na dodjelu,i ja sam diplomirala na prvom septembarskom?? ;( :(

Samanta

Post by Samanta »

Pa neces znati nikako,idemo na srecu,isto sam kao i ti na prvom diplomirala.Jedino da neko ko bude isao  na studentsku postavi to pitanje,ne znam drugo rijesenje,ocajna sam,sva u neizvjesnosti.

nadjaibis

Post by nadjaibis »

ja koliko znam samo studenti koji do junsko-julsko roka diplomiraju idu na dodjelu dipl.iste god.tacnije u novembru....svi ostali cekaju svecanu dodjelu iduce god.; tako da ko diplomira u septembru ne ide ove vec iduce god na promociju, stim da se uvjerenje dobije svakako nesto malo poslije zadnjeg ispita...tako je do sada svake godine bilo,ali provjerite jos jednom na studentskoj :d055:

Samanta

Post by Samanta »

Informacija da smo i mi na dodjeli koji smo diplomirali u septmbru je i dosla direktno sa studentske sluzbe.

pahuljcica

Post by pahuljcica »

Hvala kolegice,a mozda dobijemo i pozivnice do subote :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”