Dodjela diploma

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
crazy
Posts: 406
Joined: Mon Mar 16, 2009 12:03 am

Dodjela diploma

Post by crazy »

Nije ni to loše , moji će mene cekat ispred Zetre pa kud puklo  :ples:

Tarik-SA
Posts: 125
Joined: Tue Sep 14, 2010 4:09 pm

Dodjela diploma

Post by Tarik-SA »

[quote="konacno_apsolvent"]
Kolege, mozete li mi reci sta se desi sa studentima koji ne odu na dodjelu diploma u Zetru, kakva je procedura kasnije za podizanje diplome, je li se samo ose u studentsku sluzbu i podigne.
[/quote]
vjerovatno,ja cu tako uraditi!

Annie
Posts: 147
Joined: Mon Jul 06, 2009 8:28 pm

Dodjela diploma

Post by Annie »

Sto se tice onih koji ne podignu mogu to uciniti naknadno na studentskoj...al mislim stvarno su srozali cijelu svecanost...bit cemo isto sardine, ni odore, ni prozivanja, nista...kao da nikad nismo ni studirali...fuj fuj fuj VELIKI MINUS

Tarik-SA
Posts: 125
Joined: Tue Sep 14, 2010 4:09 pm

Dodjela diploma

Post by Tarik-SA »

i kako je bilo danas? ja nisam mogao doci na dodjelu,uzet cu diplomu na studentskoj narednih dana.... al cini mi se da dosta raje nije doslo!?

sweety007
Posts: 1
Joined: Sat Nov 09, 2013 7:21 pm

Dodjela diploma

Post by sweety007 »

Može li mi neko reći da li srebrnu značku dobijaju samo oni  studenti koji su diplomirali ove godine ili i oni koji su diplomirali prošle a nisu dobili diplomu?

iida
Posts: 155
Joined: Sat Feb 13, 2010 3:53 pm

Dodjela diploma

Post by iida »

Bilo je lijepo, meni cak i emotivno :)
Nema tog dana, mjeseca na birou, i tog politicara-koji nas sve smatra bezvrijednim, koji ce u meni ubiti nadu i ponos kad vidim nesto sto sam sama svojim trudom stekla.
A najvece cestitke najboljim, onim zlatnim i srebrenim znackama.
Kapa dole!!!

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Dodjela diploma

Post by aidaim »

Kolegice ako nije problem, samo da nam kažeš koliko si vremenski ostala u zetri, i da li se može naknadno uzeti diploma na studentskoj kome se u zetru ne ide? I kakav je to prenos uživo da mogu gledati i roditelji?

iida
Posts: 155
Joined: Sat Feb 13, 2010 3:53 pm

Dodjela diploma

Post by iida »

Na studentskoj normalno mozes podici svoju diplomu, a ostali smo do 2h otprilike, pola3h ne znam ni ja bas tacno.
A prenos bio uzivo, na TV SA ja mislim, mogli su gledati i rodbina i komsije i prijatelji :))))

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

Dodjela diploma

Post by aidaim »

Aha, e super hvala ti!

bah
Posts: 63
Joined: Fri Jan 29, 2010 5:40 pm

Dodjela diploma

Post by bah »

Pozdrav kolege
Moze li mi iko objasniti kako se ide dalje?
polozila sam zadnji ispit u subotu i sad ne znam sta dalje...na studentskoj su svi jako ne ljubazni i samo su mii rekli da moram napisati neku IZJAVU.
ako neko moze da mi napise step by step kako to idde dalje..
hvala puno

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”